خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6744
۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۲۵
برای اولین بار در تاریخ سیستان و بلوچستان

اقدام قابل‌تحسین بانوان موسسه مردم‌نهاد طراوت نسیم کویر/ بیمارستان زابل ضدعفونی شد

اقدام قابل‌تحسین بانوان موسسه مردم‌نهاد طراوت نسیم کویر/ بیمارستان زابل ضدعفونی شد
بیمارستان امیر المومنین (ع) زابل صبح روز یکشنبه ۲۵ آبان ماه ۹۹ توسط موسسه مردم‌نهاد طراوت نسیم کویر با همکاری گروه به رنگ خدا ضدعفونی شد.

رامین ریگی در این باره به خبرنگار اس.بی پرس گفت: از برج ۱۱ سال ۹۸ به همت گروه به رنگ خدا ۵ مرحله ضدعفونی در بیمارستان فوق صورت گرفت، اما این بار شیر زنان و دختران پرتلاش سیستانی کمر همت بستند و یک روز را با اشتیاق مبادرت به ضدعفونی بیمارستان فوق نمودند.


وی افزود: آری سیستان فقط مردان نیستند که می‌توانند کارهای سخت انجام دهند اگر زمینه برای زنان و دختران سیستان فراهم شود خیلی از مردها هم جلوتر خواهند بود.

 


این فعال اجتماعی در ادامه افزود: این موسسه مردم‌نهاد در چند مکان دیگر هم با بنده برای ضدعفونی مراکز و محله‌ها و خانه‌ها در سیستان مثل خورشید درخشیدند؛ ما در سیستان زنان و دخترانی داریم که واقعا کارهای خیلی زیبا انجام می‌دهند اما کمتر دیده می‌شوند.


رامین ریگی در مورد امور خیریه می‌گوید: تعطیلی مدارس باعث نشد بنده در منزل استراحت کنم، وظیفه دانستم در سنگری دیگر برای خدمت آماده شوم و به همت عزیزان پرتلاش آماده کارهای عام‌المنفعه باشیم در این زمینه خانم فوریه نمودی نقش بی‌نظیری دارند و دغدغه اصلی ایشان خدمت بی‌منت برای مردم هست.


 این معلم با اشاره به اینکه مدارس که تعطیل می‌شود، کار و تلاش ما بیشتر می‌شود، خاطرنشان کرد: کسانی که تمایل دارند در این شرایط به مراکز درمانی کمک کنند، در کنارشان خواهیم بود و هزینه‌ها جانبی را به همت گروه به رنگ خدا انجام خواهیم داد، فقط در مراکز درمانی نیروی انسانی جهت کمک و ضدعفونی نیاز هست.

 


رامین با اشاره به ضدعفونی روزانه و رایگان همه مدارس و اداره آموزش‌وپرورش شهرستان زهک، در پایان ضمن تشکر از دبیر موسسه مردم‌نهاد طراوت نسیم افزود: خانم شاقوزایی واقعا بانویی دلسوزی هستند و تلاش زیادی انجام می‌دهند؛ حتی در بدترین شرایط در بیمارستان با بنده همکاری خیلی خوبی داشتند؛ البته که گروه خوبی هم او را همراهی می‌کند.
 

 

انتهای پیام/#

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha