خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6774
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۰
جانشین فرمانده سپاه سلمان بیان کرد؛

تلاش برای ساماندهی ایتام سیستان و بلوچستان در هفته بسیج

تلاش برای ساماندهی ایتام سیستان و بلوچستان در هفته بسیج
جانشین فرمانده سپاه سلمان در امور اقشار گفت: مردم نیکوکار این استان با حداقل زیرپوشش قرار دادن یک یتیم در قالب طرح (هر خانواده ایرانی یک یتیم، هرخانواده بسیجی یک یتیم) با پرداخت ماهانه 30 هزار تومان به این ایتام کمک کنند.

علی کیخا امروز در گفت و گو با اس.بی پرس، اظهار کرد: از 25000 یتیم شناسائی شده توسط کمیته امداد در استان سیستان و بلوچستان، 19000 یتیم فاقد هرگونه حامی هستند.

 

جانشین فرمانده سپاه سلمان در امور اقشار افزود: برنامه های جامعی هفته بسیج برنامه ریزی شده که یکی از زیباترین برنامه‌ریزی‌های پیش بینی شده در قالب رزمایش در این هفته با یاری مردم عزیز و بسیجیان، ساماندهی 25000 یتیم استان است که از اصحاب رسانه تقاضا داریم در این راستا اطلاع رسانی کنند.

 

وی افزود: سرانه هر یتیم در کشور 850 هزار تومان است که در استان سیستان و بلوچستان این سهم حدود 85 هزار تومان است.

 

این مسؤول ادامه داد: از مردم خیر، نیکوکار و یتیم نواز استان تقاضا داریم تا در این رزمایش همگانی به یاری بسیج آمده و با حداقل تحت پوشش قرار دادن یک یتیم در قالب طرح (هر خانواده ایرانی یک یتیم، هرخانواده بسیجی یک یتیم ) با پرداخت ماهانه  30 هزار تومان به این ایتام کمک کرده و در این هفته دست مهربانی و یتیم نوازی را بر سر این عزیزان جاری کنند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha