خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6780
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۰
اس .بی پرس، خبر داد؛

خدمات دهی به نیازمندان خاش

 خدمات دهی به نیازمندان خاش
مدیر خیریه مردمی آبشار عاطفه ها شهرستان خاش سیستان و بلوچستان گفت: خدمات دهی به نیازمندان این شهرستان در دوران و شرایط دشوار کرونایی از اول سال شروع شده و همچنان با مشارکت خیران تداوم دارد.

معصومه هوشیار در گفت و گو با اس.بی پرس، بیان کرد: ۱۵۰ بسته غذایی و معشیتی و ۱۰۰ بسته گوشت گوسفند و ۱۵۰۰ بسته لوازم التحریر و ۱۰ سری جهیزیه و ۸۰ سری کفش و پوشاک و ۲۰۰ بسته بهداشتی شامل ماسک، ژل ضدعفونی دست و مایع ضدعفونی سطوح و ۱۵ هزار بیسکویت و ۱۰۰ قرص نان از اول امسال تاکنون به دلیل وضعیت قرمز کرونا در شهرستان توسط موسسه خیریه مردمی آبشار عاطفه ها شهرستان خاش بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از بیماری کرونا توزیع شده است.

 

وی اظهارکرد: حاشیه نشینان و افراد کارتن خواب و مردم روستایی و عشایری کپرنشین به شدت احتیاج به مساعدت دارند، بنابراین از دولتمردان و جامعه ارزشمند خیران و گروه های جهادی انتظار می رود به یاری مستمندان بشتابند.

 

هوشیار افزود: در دوره قرنطینه کرونایی که کسب و کارها تعطیل می شوند، بایستی برای حل مشکلات آسیب دیدگان تدبیر شود.

 

وی گفت: مردم کپرنشین و ساکنان حاشیه شهر در هر گونه شرایطی باید مورد توجه و حمایت قرار گیرند، زیرا این قشر در افزون بر دو دهه سالهای خشکسالی و بی آبی و در شرایط دشوار کرونایی شاهد فلج شدن زندگی شان بوده اند و توان جبران خسارت های وارده را ندارند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : ISNA.IR

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مهدی ۱۵ گل برای تیم ملی جوانان زد

مارادونای ایران چگونه شهید شد؟

به گزارش اس.بی پرس؛

کار مادر بزرگ تالشی جهانی شد