خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6788
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۹
معاون امنیتی و انتظامی استاندار استان؛

وضعیت تمامی شهرستان‌های سیستان ‌و بلوچستان زرد و قرمز است

وضعیت تمامی شهرستان‌های سیستان ‌و بلوچستان زرد و قرمز است
معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان‌وبلوچستان: تمامی شهرستان‌های ما زرد و قرمز هستند.

به گزارش اس.بی پرس، محمدهادی مرعشی: به دلیل توسعه و انتشار ویروس کرونا در کشور نشست‌های جدی و کارشناسی در سطح ملی از سوی ستاد مبارزه با این ویروس انجام و در این رابطه دستورالعملی تنظیم شده که از روز شنبه اول آذر ابلاغ می‌شود.

 

وی افزود: در سیستان‌وبلوچستان با توجه به اینکه همه شهرهای آن درگیر کرونا هستند در واقع وضعیت سفید در استان نداریم و وضعیت تمامی شهرستان‌های ما زرد و قرمز بوده و هر روز بر تعداد شهرهای که وضعیتشان از سفید به زرد و قرمز تغییر دارد افزوده می‌شود.

 

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان‌وبلوچستان ادامه داد: در سه روز گذشته وضعیت استان از سه شهرستان قرمز به پنج و امروز به هفت عدد رسیده است.

 

وی افزود: با توجه به این موضوع چاره‌ای جز اجرای محدودیت‌های جدید وجود ندارد و از اینرو مجبور شدیم قبل از مصوبات ستاد ملی کرونا در استان برای یکسری از محدودیت‌ها تصمیم گیریم و لازم است در مواردی تمامی دستگاه‌های اجرایی و دست‌اندر کار وارد عمل شوند.

 

مرعشی بیان کرد: همکاری مردم در مهار ویروس کرونا بسیار موثر و کمک‌کننده است از اینرو کمیته اطلاع‌رسانی و فرهنگی به صورت ویژه باید موضوع را پیگیری کرده و اقداماتی که در سطح استان انجام می‌شود را اطلاع‌رسانی کند.

 

وی گفت: همه باید در کنار هم موضوعات را پیگیری کنیم و در آینده شاید نیاز شود هر کدام از دستگاه‌های اجرایی تعدادی از نیروهایشان را هر کدام یک تا ۲ نیرو را برای نظارت بر اجرای نکات بهداشتی بکار گیرند.
 

 

 

انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha