خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6790
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۷
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه خبرداد؛

توزیع 30 هزار بسته معیشتی به مردم مناطق محروم سیستان و بلوچستان

توزیع 30 هزار بسته معیشتی به مردم مناطق محروم سیستان و بلوچستان
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: از اول هفته بسیج بالغ بر 30 هزار سبد معیشتی به ارزش هر بسته به 400 هزار تومان توسط نواحی و پایگاههای مقاومت بسیج به مردم مناطق محروم تقدیم خواهد شد.

به گزارش اس.بی پرس، علی اکبر جعفری اظهار کرد: فعال کردن گروههای جهادی در بحث کارهای اجرایی که بالغ بر 27 کارگاه خیاطی در سطح استان برنامه ریزی شده که در طول هفته بسیج تولید ماسک را بر عهده خواهند داشت که به صورت رایگان تولید و توزیع شود.

 

وی افزود: بسیجیان امروز چون بسیجیان دفاع مقدس در هر عرصه و شرایطی پای کار هستند تا برای تحقق ارزشهای انقلاب و دفاع مقدس فعال باشد.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: از اول هفته بسیج بالغ بر 30 هزار سبد معیشتی کالا هدیه رهبر معظم انقلاب هر بسته به ارزش ریالی 400 هزار تومان به مردم محروم تقدیم شود که این مهم توسط نواحی و پایگاههای  مقاومت بسیج اجرایی خواهد شد.

 

وی ادامه داد: در این کار به صورت ویژه گروههای جهادی دخیل اند و مجموعه نیروی زمینی، قرارگاه قدس سپاه سلمان و بسیج سازندگی به عنوان متولی امر کار را انجام خواهند داد.

 

جعفری بیان کرد: مرحله سوم افتتاح 114 عرصه محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی است که بالغ بر 3 میلیارد و 500 میلیون تومان در سراسر استان در طول هفته بسیج افتتاح خواهد شد.

 

وی گفت: عمده برنامه بسیج سازندگی در روز  ششم از روز هفته بسیج، کمک مومنانه و خدمت بی منت است که کاروانی از اقدامات انجام شده بسیج سازندگی و سپاه  برنامه ریزی و این کاروان به صورت نمادین کار خود را انجام خواهد داد.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان افزود: کار بسیج سازندگی در هفته بسیج در قالب خدمت بی منت کاروان خادمان بی منت حافظان سلامت به صورت ویژه کار انجام خواهد شد.

 

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha