خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6819
۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۱۷
نشست خبری سرهنگ پورشهابی به مناسبت هفته بسیج

اجرای ۳۰ عنوان برنامه در هفته بسیج/ فرمانده سپاه هامون: مدیری که دغدغه حل مشکلات مردم را دارد یک مدیر جهادی است

اجرای ۳۰ عنوان برنامه در هفته بسیج/ فرمانده سپاه هامون: مدیری که دغدغه حل مشکلات مردم را دارد یک مدیر جهادی است
پورشهابی فرمانده سپاه هامون از اجرای ۳۰ عنوان برنامه در شهرستان در هفته بسیج خبر داد و گفت: این تعداد برنامه‌ها در ۵ عنوان طراحی و برنامه‌ریزی‌شده است و در این هفته کمک‌های مؤمنانه ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، سرهنگ پورشهابی در نشست خبری ستاد گرامیداشت هفته بسیج سپاه هامون با گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: خبرنگاران در جهاد رسانه مقابل دشمنان با تمام ابزار و با هوشمندی لازم در صف اول مواجه با دشمن قرار دارند.

 

وی شعار هفته بسیج امسال را بسیج، پیشرو و خدمت امیدآفرینی با رویکرد نهضت خدمات خالصانه و مؤمنانه عنوان کرد و افزود: بسیج عظیم‌ترین و ماندگارترین یادگار امام راحل است که در عرصه‌های مختلف حضور پیداکرده و تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده است.

 

 

فرمانده سپاه هامون، بسیج را به‌عنوان بزرگ‌ترین قدرت نرم در برابر دشمن اعلام کرد و ادامه داد: یکی از بزرگ‌ترین مؤلفه‌های نرم دشمنان که توانسته انقلاب را نجات دهد بسیج است که از بطن مردم است.

 

فرمانده سپاه بزرگ‌ترین ویژگی یک بسیجی را دغدغه مندی نسبت به رفع مشکلات مردم و اعتلای انقلاب دانست و تصریح کرد: مدیری در هر سطحی نسبت به حل مشکلات دغدغه‌مند باشد و نیز در مقابل دشمنان و استکبار بایستد، آن یک مدیر جهادی بسیجی است.

 

 

پورشهابی از اجرای ۳۰ عنوان برنامه در شهرستان در هفته بسیج خبر داد و گفت: این تعداد برنامه‌ها در ۵ عنوان طراحی و برنامه‌ریزی‌شده است.

 

وی به عمده برنامه‌های اجرایی در این هفته اشاره و اضافه کرد: دیدار با خانواده معزز شهدا، یادواره‌های شهدا، برگزاری برنامه‌های ورزشی، جهادگران سلامت، طرح معاینه رایگان، نشست بصیرتی، برگزاری اردوی جهادی در راستای کمک به نیازمندان، تولید کلیپ‌های فرهنگی، راه‌اندازی پویش با هفته بسیج در فضای مجازی، پویش نذر خون ازجمله برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان است.

 

 

در پایان پورشهابی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های مهم در این هفته «پویش سلیمانی‌ها» است که بسیجیان هر پایگاه یک خدمت در محله و روستا و یا منطقه استحفاظی خود انجام می‌دهند.


سمیه لطیفی خبرنگار اس.بی پرس از هامون

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha