خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6829
۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۴
به مناسبت هفته بسیج انجام شد

برپایی نمایشگاه عکس بسیج در دانشکده صنعت و معدن خاش

برپایی نمایشگاه عکس بسیج در دانشکده صنعت و معدن خاش
به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج نمایشگاه عکسی در دانشکده صنعت و معدن خاش سیستان و بلوچستان راه اندازی شد.

به گزارش اس.بی پرس، رئیس دانشکده صنعت و معدن و معدن خاش با تبریک هفته بسیج گفت: آرامش و آسایش امروزی را مدیون از خود گذشتگی بسیجیانی هستیم که مفسر واقعی واژه ایثار بوده و با الهام از مکتب عاشورایی حضرت ابا عبدا... الحسین (ع)، عزت و آزادگی و شرف انسانی را برای میهن اسلامی به ارمغان آوردند.

 

محمد حسین دهقان اظهار داشت: نمایشگاه عکس با همکاری امور فرهنگی دانشکده صنعت و معدن  و پایگاه فرهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خاش در محل این دانشکده راه اندازی شده است.

 

دهقان افزود: در این نمایشگاه تصاویری از حماسه آفرینی ها و رشادت‌های بسیجیان جان بر کف و رزمندگان سلحشور اسلام در جبهه های نبرد حق علیه باطل و ایثار ملت ایران در حفظ و اعتلای نظام مقدس اسلامی و حراست از مرزهای این مرز و بوم به معرض نمایش گذاشته شده است.

 

وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، اشاعه تفکر ناب بسیج و افزایش سطح آگاهی و بصیرتی کارکنان را از مهم ترین اهداف برپایی این نمایشگاه برشمرد.

 

دهقان ادامه داد: در این نمایشگاه عکس‌هایی با موضوع بسیج، جهاد و شهادت و تجلیل از رشادت ها و ایثار گری های به نمایش گذاشته شده که به مدت یک هفته در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

 

 

انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی