خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6833
۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۳
 مدیرکل میراث فرهنگی خبرداد

پرداخت وام اشتغال‌زایی زنان در سیستان و بلوچستان

پرداخت وام اشتغال‌زایی زنان در سیستان و بلوچستان
 مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان‌وبلوچستان گفت: ۴۰۰ فقره وام اشتغال‌زایی به زنان سرپرست خانوار سیستان و بلوچستان اعطا می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان‌وبلوچستان گفت: براساس تفاهم‌نامه مشترک میان معاونت صنایع‌دستی با بنیاد کرامت رضوی ۴۰۰ فقره وام اشتغال‌زایی از ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیون ریال به زنان سرپرست خانوار با هماهنگی معاونت صنایع‌دستی اعطا می‌شود.

 

علیرضا جلالزایی با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های بنیاد کرامت رضوی اشتغال‌زایی برای زنان سرپرست خانوار و یا بانوان بدسرپرست است افزود: سیستان‌وبلوچستان یکی از هشت استان مورد توجه در این طرح است.

 

او افزود: این تفاهم‌نامه در راستای حمایت از رونق صنایع دستی به‌عنوان میراث ملی در شرایط شیوع کرونا، با رویکرد حمایت ویژه از زنان سرپرست خانوار فعال در عرصه صنایع‌دستی هشت استان، ۲۴ آبان با حضور معاون صنایع‌دستی کشور و مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی امضا شده است.

 

جلال زایی تصریح کرد: بر اساس تفاهم‌نامه یادشده در مرحله نخست اجرای آن برای حمایت از صنایع‌دستی در سیستان‌وبلوچستان، کردستان، خراسان‌های رضوی، جنوبی، شمالی، خوزستان، گلستان و لرستان برنامه جدی برای حمایت با اولویت زنان سرپرست خانوار اجرا می‌شود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

در گفتگو با اس.بی پرس، عنوان شد:

حادثه رانندگی در زاهدان ۱۱ مجروح برجای گذاشت

به گزارش اس.بی پرس؛

صدای ماندگار دوبله درگذشت