خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6859
۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۱
فرمانده انتظامی استان خبرداد

دستگیری عاملان تعرض به ماموران انتظامی زاهدان

دستگیری عاملان تعرض به ماموران انتظامی زاهدان
فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان از دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی و تعرض به ماموران انتظامی در میدان کوزه شهر زاهدان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری بیان کرد: ۲۴ آبان ماه سال جاری در پی انتشار کلیپی از حمله تعدادی اراذل و اوباش به سمت ماموران در حال انجام ماموریت که در پی یک درگیری مسلحانه بین تعدادی از افراد مسلح با یکدیگر در میدان کوزه شهر زاهدان انجام شده بود، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی و انتظامی شهر زاهدان قرار گرفت .

 

وی گفت: در پی این درگیری ماموران برای بررسی صحنه سریعا به محل اعزام شدند که بلافاصله با حضور به موقع پلیس این افراد متواری ولی تعدادی از این افراد به ماموران در محل با سلاح سرد حمله می کنند.

 

فرمانده انتظامی استان افزود: بلافاصله ماموران در محل وارد عمل شده و به منظور رعایت حقوق شهروندی دیگر مردم، با رعایت موازین قانونی اقدام به شلیک تیر هوایی می نمایند که در این حین یکی از متهمان متواری می شود، که پیگیری ماموران برای دستگیری عاملان ادامه داشت تا اینکه مخفیگاه این افراد شناسایی شد.

 

سردار طاهری بیان کرد: با هماهنگی قضائی در این رابطه ۲ نفر از متهمان در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از آنان یک قمه کشف شد.

 

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه یک نفر از متهمان نیز در حالی که قصد خروج از مرزهای شرقی کشور را داشت توسط ماموران پلیس امنیت عمومی استان دستگیر شد، اظهار کرد: از مخفیگاه این متهم یک قبضه سلاح شکاری، ۲ کیلو و ۴۰۰ گرم حشیش، مقادیری مهمات جنگی و  ۲ تیغه خشاب کلت کمری کشف شد.

 

 فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان با هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی از عزم جدی پلیس برای برخورد با هرگونه ناامنی و شرارت در سطح جامعه خبر داد و بیان داشت: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و برخورد با برهم‌زنندگان آسایش و آرامش مردم در دستور کار نیروی انتظامی استان قرار دارد.

 

سردار طاهری در پایان از همکاری خوب دستگاه قضائی در اجرای طرح های انتظامی قدردانی کرد و افزود: تعامل و حمایت دستگاه قضائی از پلیس، نقش موثری در ارتقاء امنیت اجتماعی و احساس امنیت در جامعه دارد.

 

 

انتهای پیام/

نظرات شما

capcha