خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6902
۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۱
به گزارش اس.بی پرس؛

نرخ هر مسافر با سواری‌های پلاک عمومی در مسیر زاهدان- زابل چقدر است

نرخ هر مسافر با سواری‌های پلاک عمومی در مسیر زاهدان- زابل چقدر است
در پی گلایه برخی مردم از مطالبه کرایه‌های گزاف برای مسیر زابل- زاهدان در ترمینال زاهدان توسط رانندگان تاکسی، موضوع از اداره‌کل حمل و نقل و راهداری سیستان و بلوچستان پیگیری و نرخ کرایه هر مسافر بین 40 تا 45 هزار تومان اعلام شد.

به گزارش اس.بی پرس، در پی تماس برخی از مخاطبان با اس.بی پرس، و گلایه از مطالبه کرایه های گزاف بین 150 تا 200 هزار تومان برای مسیر زابل- زاهدان در ترمینال زاهدان، موضوع را از اداره کل حمل و نقل و راهداری سیستان و بلوچستان پیگیر شدیم.

 

روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و راهداری سیستان و بلوچستان در این زمینه اعلام کرد: نرخ هر نفر مسافر با خودروهای سواری های زرد پلاک عمومی برای مسیر زاهدان- زابل صندلی جلو 45 هزار تومان و صندلی عقب 40 هزار تومان است که شهروندان با مراجعه به شرکت های سواری مستقر در ترمینال مسافربری می توانند نسبت به تهیه بلیط اقدام کنند.

 

همچنین برای رفاه حال مسافران برای مسیر زاهدان - زابل اتوبوس اسکانیا در نظر گرفته شده است که کرایه هر نفر 21 هزار تومان است.

 

ضمنا مسافرین می توانند در صورت هر گونه شکایت به دفتر نظارت این اداره کل در پایانه مسافربری مراجعه و یا با شماره تلفن 33432888 تماس حاصل فرمایند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی