خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6919
۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۱
مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه خبرداد؛

بازبینی ساختار سازمانی اعضاء هیات علمی

بازبینی ساختار سازمانی اعضاء هیات علمی
گام های بزرگ توسعه و تقویت ساختار سازمانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برداشته شد.

به گزارش اس.بی پرس، دکتر ملک کیانی مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه با اعلام این خبر افزود : یکی از مشکلات چندین ساله این دانشگاه کمبود تعداد پست های هیات علمی متناسب به رشته های تحصیلی بوده است.

 

وی افزود : آخرین بازبینی ساختار سازمانی هیات علمی به حدود 22 سال قبل بر می گردد که از آن زمان تا به حال تغییراتی اساسی در پست های هیات علمی با توجه به تنوع تخصص ها و افزایش تعداد دانشجویان و رشته های تحصیلی؛ اقدام اساسی صورت نپذیرفته است.

 

مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه ادامه داد : از اواخر سال 97 بازبینی تشکیلات تفضیلی دانشکده ها به ویژه در زمینه تعداد اعضا هیات علمی مورد نیاز دانشگاه در دستور کار مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری با هماهنگی معاونت آموزشی وزارت متبوع قرار گرفت.

 

وی افزود : پس از برگزای نشست های متعددی دراین زمینه و بررسی و ورود دقیق اطلاعات دانشکده ها در سامانه سابنا نیاز دانشگاه به تعداد اعضای هیات علمی مشخص گردید.

 

دکتر ملک کیانی بیان داشت : طی نشستی که به صورت ویدیو کنفرانس با مرکز توسعه مدیریت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار گردید حدود 519 پست سازمانی در قالب 126 عنوان برای 6 دانشکده تحت پوشش دانشگاه در نظر گرفته شد که 40 درصد رشد نسبت به ساختار قبلی داشته است.

 

وی افزود : این موضوع گامی بزرگ در ارتقاء سطح ساختاری هیات علمی دانشگاه در رسیدن به اهداف عالیه آموزشی خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی