خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6933
۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۸
 فرمانده انتظامی خبرداد؛

پلمب 20 واحد صنفی متخلف در خاش

پلمب 20 واحد صنفی متخلف در خاش
 فرمانده انتظامی شهرستان خاش سیستان بلوچستان از شهرهای دارای وضعیت قرمز کرونایی از پلمب 20 واحد متخلف طی 48 ساعت گذشته به علت رعایت نکردن دستورالعمل‌ های بهداشتی کرونا خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ ابراهیم کوچک ‌زایی اظهارکرد: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و پیشگیری از شیوع بیشتر این ویروس و لزوم برخورد قانونی با صنوف متخلف که پروتکل‌ های بهداشتی و تعطیلی ابلاغی را رعایت نکرده بودند اکیپی گشتی متشکل از ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی، نمایندگان اداره بهداشت، نمایندگان اداره صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی از واحدهای صنفی به صورت محسوس و نامحسوس بازدید به عمل آوردند.

 

وی افزود: در همین راستا طی ٤۸ ساعت گذشته در بازدید ماموران ۲۰ واحد صنفی متخلف به علت عدم رعایت قوانین و پروتکل‌ های بهداشتی پلمب و واحدهایی که پروتکل های بهداشتی را رعایت ننموده‌اند، تذکر کتبی و شفاهی دریافت کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان خاش در پایان خاطرنشان کرد: در این روزهای کرونایی نسبت به اجرای مطلوب مصوبات شورای سلامت با همکاری سایر دستگاه‌ های نظارتی با هدف مقابله با ویروس کرونا اهتمام ویژه‌ای خواهیم داشت و از همه انتظار داریم از طریق پل ارتباطی پلیس با مردم سامانه ۱۱۰ را یاری کنند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : ISNA.IR

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی