خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6941
۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۶
در گفت و گو با اس.بی پرس؛

استفاده از حضور بسیجیان می‌تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند

استفاده از حضور بسیجیان می‌تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند
دبیر حزب موتلفه اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: در شرایط کنونی که مردم با مشکلات اقتصادی و بیماری منحوس کرونا دست و پنجه نرم می کنند، حضور بسیجیان درکنار مسئولین و دولتمردان میتواند بسیاری از مشکلات را حل کند.

لشکر سلیمانی‌ها؛ ویژه‌نامه هفته بزرگداشت بسیج: غلام محمد طاهری امروز در گفت و گو با اس.بی پرس،  در زاهدان اظهار کرد: تشکیل مردمی‌ترین نهاد ارزشمند در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، که با افکار و اندیشه های والای امام خمینی(ره) شکل گرفت، یقیناً از برکات و الطاف خداوند‏‎ ‎متعال بود که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ایران  ارزانی شد.

 

دبیر حزب موتلفه اسلامی سیستان و بلوچستان افزود: این شجره طیبه، امروز درخت تناوری است که تا کنون توانسته با بهره‌گیری از نیروهای متعهد و متخصص، به عنوان یک نهاد تبدیل کننده تهدیدها به فرصت ها، در عرصه های مختلف جنگ سخت و نرم، همواره حماسه آفرین باشد.

 

طاهری به نقش موثر بسیج در صحنه های مختلف، از 8 سال دفاع مقدس تا عرصه عمران و سازندگی ایران اسلامی و مقابله وخنثی کردن نقشه های شوم دشمنان انقلاب اشاره و افزود: خدمت از نگاه بسیجی، زمان و مکان معینی نمی‌شناسد و هر کجا تکلیف و کاری باشد، بسیجیان عزیز با خلوص نیت در میدان وظیفه، حاضر هستند.

 

طاهری تفکر بسیجی را به عنوان یک تفکر و جریان الهی که در تمام دنیا در حال فراگیر شدن است، دانست و گفت: نظام های سلطه و ستم میدانند که رواج تفکر بسیجی در دنیا تا چه اندازه میتواند  پایه های حکومت  فاسدشان را سست و لرزان کند و به همین دلیل تمام تلاش شان را می کنند تا حقیقت مؤثر، کارآمد و نافذ بسیج را همواره مورد تهاجم قرار دهند.

 

وی موفقیت ایران اسلامی در عرصه های مختلف علمی و صنعتی جهان را  مرهون تفکر جوانان بسیجی دانسته و نصب العین قرار دادن سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در تمامی زمینه ها را، پشتوانه ای قوی و غنی برای بسیج معرفی کرد و افزود: این نیروی مخلص خدا با خودباوری و ایمان به آنچه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) از آن به عنوان ما می توانیم نام بردند، توانستند با مدد از دانش، بینش، نوآوری و خلاقیت شان، نام جمهوری اسلامی ایران را در زمره کشورهای مطرح عرصه های مهم جهانی، ثبت کنند.

 

دبیر حزب موتلفه اسلامی سیستان و بلوچستان با اشاره به وضعیت اقتصادی موجود در جامعه گفت: در شرایط کنونی که مردم با مشکلات اقتصادی و بیماری منحوس کرونا دست و پنجه نرم می کنند، حضور بسیجیان عزیز درکنار مسئولین و دولتمردان میتواند بسیاری از مشکلات را حل کند و امیدواریم که مسئولین نیز از فرصت وجود این نیروهای متخصص و آماده به خدمت، در تمامی  عرصه ها به نحو احسن استفاده نمایند تا دغدغه ها و نگرانی های موجود مرتفع برطرف شود.

 

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی