خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6946
۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۳
معاون استاندار سیستان‌وبلوچستان:

     مقابله با کرونا با رویکرد بسیجی دنبال شود

      مقابله با کرونا با رویکرد بسیجی دنبال شود
 معاون امنیتی انتظامی و سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استاندار سیستان‌وبلوچستان گفت: رسالت مقابله با کرونا را نه با شیوه اداری بلکه به شیوه بسیجی و جهادی باید دنبال کنیم.

به گزارش اس.بی پرس، محمدهادی مرعشی در نشست شورای اطلاع رسانی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: باید با رویکرد بسیجی و جهادی خطر ویروس را برای مردم تبیین کنیم چرا که در حال حاضر این خطر برای عموم مردم محسوس نیست.

 

وی افزود: نبود آگاهی و رعایت نکردن پروتکل‌ها باعث افزایش آمار فوتی‌ها از یک الی ۲ نفر در روز به بالای ۱۰ نفر درهر روز رسیده است.

 

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان‌وبلوچستان تاکید کرد: تبیین خطرات این ویروس رسالت بزرگی است که اعضای شورای اطلاع‌رسانی استان برعهده دارند و این رسالت را نه با رویکرد اداری بلکه با شیوه بسیجی و جهادی باید دنبال کنیم.

 

سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان بیان کرد: مقابله با انتشار ویروس و قطع زنجیره انتقال باید با همراهی مردم انجام شود و اگر مردم همراه نباشند رسیدن به این هدف میسر نیست.

 

مرعشی ادامه داد: ایجاد وحشت مثبت در جامعه با آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی در همراهی مردم اثرگذار است و در راستای این امر باید صدا و سیما و سایر رسانه‌ها با کمک دستگاه‌های اجرایی و همچنین سازمان‌های مردم نهاد در تولید محتوا و مستندسازی بیشتر اقدام کنند.

 

وی تصریح کرد: استفاده از هنرمندان بسیار تأثیرگذار بوده و اطلاع‌رسانی به شیوه هنرمندانه نقش به سزایی در اذهان عمومی به جا می‌گذارد.

 

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان‌وبلوچستان ادامه داد: بنابراین حضور هنرمندان در این عرصه و اعلام خطر به شیوه‌های مختلف برای آگاه‌سازی مردم توصیه می‌شود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی