خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6957
۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۳
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان‌وبلوچستان :

توسعه مراکز جامع ترک اعتیاد بانوان ضروری است

توسعه مراکز جامع ترک اعتیاد بانوان ضروری است
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان‌وبلوچستان گفت: توسعه و گسترش مراکز جامع ترک اعتیاد ویژه بانوان لازم و ضروری است.

به گزارش اس.بی پرس، زهرا ابراهیمی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان‌وبلوچستان  در نشستی مشترک با دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان‌وبلوچستان برگسترش مراکز جامع ترک اعتیاد ویژه بانوان در استان تاکید کرد و اظهارداشت: با بهره‌گیری از ظرفیت نهاد‌های مختلف و متولی در حوزه‌ی آسیب‌های اجتماعی در تلاش برای تقویت مراکزی هستیم که علاوه بر ترک اعتیاد برنامه‌ریزی‌هایی جدی در زمینه اشتغال و بازتوانی بانوان بهبود یافته و برگشت آنان به زندگی عادی را نیز به طور دقیق داشته باشد.

 

او بیان کرد: با توجه به این که زنان با آسیب‌های متعدد از سمت جامعه و حتی خانواده‌های خود روبرو هستند می‌توان با بهره‌گیری از فنون کسب و کار نوین و تقویت مبحث آموزش هدفمند پایداری همه جانبه‌ی زندگی فرد رها شده از اعتیاد را پیگیری کرد.

 

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان‌وبلوچستان تصریح کرد: این دفتر بنا بر رسالت هدایتگرانه‌ی خود به دنبال تقویت سمن‌های مرتبط با این مبحث بوده تا با بهره‌گیری از ظرفیت جامعه‌ی محلی سهمی بسزا در ارتقای کیفیت اجرای سیاست‌های مهم شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در حوزه بانوان و خانواده داشته باشد.

 

علی زندی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان‌وبلوچستان نیز در این نشست بر لزوم تقویت ظرفیت‌های موجود برای راه‌اندازی مجتمع‌های استاندارد با هدف ترک اعتیاد و بازگشت فرد به زندگی تاکید و شرحی از اقدامات و فعالیت‌های این ستاد در حوزه بانوان و خانواده با تاکید بر صیانت از نهاد ارزشمند خانواده و بازتوانی بانوان بهبود یافته در همه‌ی ابعاد بیان کرد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha