خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7035
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۹
در گفتگو با اس.بی پرس عنوان شد؛

نام‌گذاری ۲مدرسه به نام شهید «محسن فخری‌زاده» در سیستان وبلوچستان

نام‌گذاری ۲مدرسه به نام شهید «محسن فخری‌زاده» در سیستان وبلوچستان
معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: متناظر با تهران، در تمامی استان‌های کشور نیز مدارس نوساز و آماده بهره‌برداری به نام شهید محسن فخری‌زاده نام‌گذاری خواهند شد.

به گزارش اس.بی پرس، رخشانی‌مهر، معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، ضمن محکوم کردن اقدام خباثت بار دشمنان ایران اسلامی در به شهادت رساندن دانشمند برجسته کشورمان از نام‌گذاری 2 واحد آموزشی 15 کلاسه در تهران به نام شهید «محسن فخری‌زاده» خبر داد.

 

وی افزود: پاس زنده نگاهداشتن راه، نام و یاد این شهید والا مقام، یک واحد آموزشی 15 کلاسه با زیربنای 2773 مترمربع در شهرک وایین شهریار و یک واحد آموزشی 15 کلاسه با زیربنای 2250 مترمربع در پاکدشت به نام این شهید عزیز نام‌گذاری می‌شود.

 

رخشانی مهرگفت: مدرسه 15 کلاسه شهید محسن فخری‌زاده واقع در شهرک وایین شهریار تا پایان ماه جاری آماده بهره‌برداری خواهد بود و مدرسه 15 کلاسه شهید محسن فخری‌زاده واقع در شهرستان پاکدشت نیز در 20 دی ماه 1399 به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی افزود:  متناظر با تهران، در تمامی استان‌های کشور نیز مدارس نوساز و آماده بهره‌برداری به نام شهید محسن فخری‌زاده نام‌گذاری خواهند شد.

 نام‌گذاری ۲مدرسه به نام شهید «محسن فخری‌زاده» در سیستان وبلوچستان

رضا سرحدی نیا ، ضمن محکوم کردن اقدام جنایتکارانه دشمنان در به شهادت رساندن دانشمند برجسته کشورمان، شهید «محسن فخری زاده» اظهار داشت: در راستای زنده نگاه داشتن راه، نام و یاد این شهید والا مقام، یک واحد آموزشی ۱۲ کلاسه در زاهدان و یک باب هنرستان شبانه روزی در چابهار به نام این شهید عزیز نام‌گذاری می‌شود.

 

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان افزود: مدرسه به عنوان محلی فرهنگی و آموزشی می‌تواند در هدایت کودکان و نوجوانان کشورمان نقشی اساسی داشته باشد و با نام‌گذاری مدارس به نام شهدای والا مقام ایران اسلامی، دانش‌آموزان ضمن آشنایی با اقدامات علمی و شیوه رفتاری آنها، رهرو حرکت ارزشمند این بزرگ مردان می‌شوند.

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha