خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7063
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۳۱
اس.بی پرس صدای مردم سیستان و بلوچستان؛

یک منطقه بالاشهر زاهدان که شبیه به روستاهای دورافتاده است (تصاویر)

یک منطقه بالاشهر زاهدان که شبیه به روستاهای دورافتاده است (تصاویر)
مخاطبی در سرویس صدای مردم به مشکلات محل سکونت خود که از مناطق بالای شهر زاهدان به شمار می‌رود، اشاره‌کرده و معتقد است: متأسفانه از کمترین امکانات و خدمات شهری بهره می‌بریم که محله‌ی ما را بیشتر شبیه به یک روستا نشان می‌دهد تا یک منطقه‌ی درجه‌ی یک شهر.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، یکی از شهروندان زاهدانی با ارسال تصاویری برای ستون صدای مردم این پایگاه خبری از طریق دایرکت اینستاگرام نوشت:

 

لطفاً شما صدای ما باشید و گلایه‌های ما را به گوش مسئولین به خواب‌رفته برسانید.

 

ما در یک محله‌ی مثلاً بالاشهر زاهدان حدفاصل خیابان دانشجو و بهداشت 15 (به‌موازات خیابان توکلی) ساکن هستیم. متأسفانه از کمترین امکانات و خدمات شهری بهره می‌بریم که محله‌ی ما را بیشتر شبیه به یک روستا نشان می‌دهد تا یک منطقه‌ی درجه‌ی یک شهر.

 

ما مشکلات بسیاری داریم که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

- خط تلفن ثابت شهری به اینجا کشیده نشده و با توجه به اینکه تحصیل فرزندانمان به‌صورت مجازی است، مشکلات عدیده‌ای را ایجاد کرده است و مخابرات هم انگارنه‌انگار! (بنده این مشکل را به وزیر محترم ارتباط هم اطلاع دادم)

- اینجا هنوز فاقد سطل زباله است. (فکر می‌کنم شهرداری در خواب زمستانی فرورفته که این مسائل ساده را نمی‌تواند حل کند.)

- روکش آسفالت هنوز انجام‌نشده است و کوچه‌های خاکی، همراه با چاله‌چوله‌های فراوان اهالی منطقه را رنج می‌دهد.

- باوجود دو پارک بزرگ فضای سبز اینجا بیشتر شبیه مناطق جنگ‌زده است و دریغ از کاشت حتی یک درخت یا تعبیه نمودن وسایل پارکی توسط شهرداری منطقه‌ی یک (قسمت‌هایی که جدول‌کشی شده مثلاً پارک بازی کودکان و سرانه‌ی فضای سبز اینجا است که متأسفانه فقط تعدادی بوته خار و خاشاک در آن دیده می‌شود.)

 


انتهای پیام/#

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha