خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7107
۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۴
با موضوع معرفی دانشجویان نویسنده و بررسی کتاب‌هایشان

​رادیو فرهنگ صدای دانشجویان شد

 ​رادیو فرهنگ صدای دانشجویان شد
​ویژه برنامه «صدای دانشجو» یکشنبه ۱۶ آذرماه با موضوع معرفی دانشجویان نویسنده و بررسی کتاب‌هایشان روی آنتن رادیو فرهنگ می‌رود.

به گزارش اس.بی پرس، رادیو فرهنگ به مناسبت روز دانشجو ویژه برنامه «صدای دانشجو» را تولید کرده است. 

 

یلدا احتشامی تهیه کننده این برنامه اعلام کرد: در این ویژه برنامه با دانشجویانی که کتاب‌هایشان برگزیده کتاب سال شده است گفتگویی تلفنی داریم. 

 

وی ادامه داد: یکی از دانشجویانی که در این برنامه با آن‌ها گفتگو می‌کنیم خلیل اللهی نویسنده کتاب «حمایت حقوقی از گیاهان دارویی ایرانی» است که این اثر منتخب کتاب سال دانشجویی شده است. همچنین در گفتگو با نویسنده کتاب، حقوق مخاطب در تبلیغات تجاری رسانه که منتخب کتاب سال دانشجویی بوده مورد بحث قرار می‌گیرد. 

 

احتشامی به وضعیت نشر در کشور و اهمیت توجه به کتاب‌های دانشگاهی و تالیفات دانشجویان اشاره کرد و گفت: همچنین در این ویژه برنامه با رئیس سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و مدیر مسئول انتشارات مجد گفتگو داریم و مشکلات نشر دانشگاهیان به ویژه دانشجویان مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. 

 

این تهیه کننده در پایان بیان کرد: بخشی از کتاب هر کدام از برگزیدگان در برنامه «صدای دانشجو» توسط مریم واعظ‌پور روایت شده است. 

 

«صدای دانشجو» به تهیه‌کنندگی یلدا احتشامی و اجرای کارشناسی امین خرمی امروز یکشنبه ۱۶ آذر ساعت ۱۴:۳۰ روی موج اف‌ام ردیف ۱۰۶ مگاهرتز از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : ilna.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

سرپرست فرماندهی انتظامی ایرانشهرخبر داد؛

مرگ خاموش 2 شهروند ایرانشهری

فرمانده پلیس‌راه جنوب سیستان و بلوچستان؛

تصادف در مسیر نیکشهر به چابهار پنج کشته برجا گذاشت