خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7133
۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۸:۲۹
همه چی آرومه ...

تا خبرنگاران بومی دست از خیانت به مردم برندارند؛ اوضاع سیستان و بلوچستان همین است

 تا خبرنگاران بومی دست از خیانت به مردم برندارند؛ اوضاع سیستان و بلوچستان همین است
انتشار اخباری خلاف واقع از شرایط حاکم بر زندگی مردم سیستان و بلوچستان در جهت مثبت نشان دادن شرایط، به‌مانند دوستی خاله‌خرسه می‌مانند که به رکود محرومیت و انفعال مسئولین استانی و کشوری دامن می‌زند.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، خبرگزاری دولتی ایرنا در گزارشی تصویری از منطقه سیستان که مربوط به طرح جنجالی و ناقص 46 هزار هکتاری است، تصاویری از تعداد محدودی از زمین‌های آباد و سرسبز کشاورزی در برخی از روستاها منتشر کرد و نوشت:


اجرای طرح نوین آبیاری به ۴۶ هزار هکتار از اراضی دشت سیستان توسط دولت تدبیر و امید و عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب با سرسبزی مزارع کشاورزی منطقه امید به آینده روشن را در دل کشاورزان شمال سیستان‌وبلوچستان زنده کرده است.

 

اینکه به بهانه این طرح کذایی هنوز در بیشتر زمین‌های کشاورزی منطقه آب رها نشده تا مردمان این سرزمین بتوانند به کشت و کار خود مشغول شود، تنها یکی از خسارت‌های عظیم 46 هزار هکتاری است که دولتمردان حاضر نیستند خسارت‌های آن را گردن بگیرند.

 

کشاورزان بسیاری در تماس با سرویس صدای مردم پایگاه خبری مردم سیستان و بلوچستان مدت‌هاست از رنج نبود آب و عقب افتادن کشت و زراعتشان فریاد برمی‌آورند، آن‌وقت خبرنگارانی هرچند اندک برای خوشایند مدیران دولتی دست به مخابره اخباری خلاف واقع می‌کنند.

 

 

این اخبار حتی اگر در تصمیم‌گیری مدیران استانی و کشوری تغییری ایجاد نکند، حتماً باعث انفعال و بی‌تفاوتی بیشتر آن‌ها نسبت به مشکلات مردم سیستان و بلوچستان می‌شود. این‌گونه است که خبرنگارانی با ترک فعل خود و زیر پا گذاشتن رسالت مطالبه گری، به مردمان این سرزمین خیانت می‌کنند.

 

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی