خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7179
۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۲
نماینده مجلس:

شاخص پوشش اینترنت در نیکشهر تا پایان دولت به ۸۰ درصد می‌رسد

شاخص پوشش اینترنت در نیکشهر تا پایان دولت به ۸۰ درصد می‌رسد
نماینده مردم شهرستان‌های چابهار، قصرقند، کنارک، نیکشهر و دشتیاری در مجلس شورای اسلامی گفت: شاخص پوشش اینترنت در شهرستان نیکشهر براساس قول وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تا پایان دولت به ۸۰ درصد می‌رسد تا بخشی از مشکلات مردم در این حوزه مرتفع شود.

به گزارش اس.بی پرس، معین الدین سعیدی شامگاه سه‌شنبه در دیدار با نخبگان، بانوان، دانشجویان، فعالان و کنشگران اجتماعی نیکشهر اظهارداشت: قشرهای مختلف مردم در کنار مسوولان با مطالبه گری صحیح می‌توانند مسائل و مشکلات را پیگیری کنند.

 

وی افزود: معلمان خرید خدمات با وضعیت معیشتی سختی روزگار می‌گذرانند و با حداقل حقوق و کمترین مزایا فعالیت می‌کنند بنابراین هر چه سریعتر باید به وضعیت انان رسیدگی شود.

 

نماینده حوزه انتخابیه چابهار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در بحث بودجه توسعه سواحل مکران مبلغ ۱۰۷ میلیارد تومان به نیکشهر تخصیص پیدا کرده که در حوزه راه‌ها تحولاتی را شاهد خواهیم بود. 

 

وی بیان کرد: با تحریم های ظالمانه درآمدهای نفتی ایران از ۱۲۰ میلیارد دلار به پنج میلیارد دلار رسیده و در شرایط سخت اقتصادی و تحریم قرار داریم و قطعا پروژه‌ها و طرح‌ها کمی کندتر پیش می‌رود. 

 

سعیدی گفت: توسعه زیرساخت‌های روستاها نیازمند تخصیص اعتبار بوده و در این باره پیگیری‌های لازم در حال انجام است. 

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

شناسایی هزار و ۶۰۰ مراکز استخراج رمز‌ ارز

بیت کوین جای بورس را گرفت؟

نسبت به برخی از شایعات عنوان کرد:

توضیحات خطیب زاده درباره شایعات آزادی کشتی کره ای