خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7191
۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۰۰:۳۳
اهل‌فن طرح‌های پیشنهادی خود را ارسال کنند؛

فراخوان چگونگی تصفیه آب هوتگ های سیستان و بلوچستان

فراخوان چگونگی تصفیه آب هوتگ های سیستان و بلوچستان
باید برای تصفیه آب هوتگ‌های سیستان و بلوچستان چاره‌ای اندیشید و این فقط به دست مردم حل خواهد شد، در همین راستا علمی‌ترین، ارزان‌ترین و ماندگارترین طرح پیشنهادی با کمک گروه‌های جهادی و خیرین همیشه درصحنه اجرایی خواهد شد تا در آینده‌ای نزدیک، کودکان پاک و معصوم بلوچ هم از آبی سالم، بدون بو و زلال بنوشند.

هوتگ‌ها چه بخواهیم چه نخواهیم محل تأمین آب شرب بسیاری از مردمان بلوچستان است. دولت تدبیر و امید هم که نزدیک به هفت سال نتوانسته کاری برای این مردم شریف کند، در مدت باقی‌مانده هم کاری از دستش بر نخواهد آمد؛ بنابراین باید به فکر تصفیه این آب بود تا حداقل مردم بلوچستان آبی سالم‌تر و بهداشتی تر برای شرب داشته باشند.

 

پایگاه خبری مردم سیستان و بلوچستان (اس.بی پرس) در نظر دارد، مخاطبان فرهیخته، اساتید و دانشگاهیان محترم، دلسوزان مردم شریف استان سیستان و بلوچستان و اهالی فن در حوزه تصفیه آب را به چالش علمی‌ترین، ارزان‌ترین و ماندگارترین روش‌های تصفیه آب هوتگ‌های این استان فرابخواند تا در یک اقدام انسان دوستانه و مردمی، بهترین پیشنهادها و طرح‌های ارسالی را به بحث و بررسی بگذارد.

 

 

طرح‌های نهایی به همت گروه‌های جهادی و خیرین که سال‌هاست در سیستان و بلوچستان مشغول خدمت هستند، اجرایی خواهد شد و به‌زودی شاهد آن خواهیم بود که کودکان پاک و معصوم بلوچ هم از آبی سالم، بدون بو و زلال می‌نوشند.

 

برای اینکه در این حرکت خداپسندانه بهترین و مؤثرترین عملکرد را داشته باشیم از همه مهندسان، اساتید دانشگاه، شرکت‌های تجاری و متخصصانی که درزمینهٔ تصفیه آب هوتگ یا محیط‌هایی شبیه به هوتگ تجربه‌دارند، دعوت می‌کنیم پیشنهاد‌های خودشان را برای ما ارسال نمایند.

 

شماره تلگرام و واتس آپ: 09021766116


اینستاگرام: sbpress.ir


نشانی پست الکترونیک: info@sbpress.ir

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha