خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7203
۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۸
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا سیستان و بلوچستان:

‌ محدودیت‌های کرونا تا یکشنبه هفته آینده تداوم دارد

‌ محدودیت‌های کرونا تا یکشنبه هفته آینده تداوم دارد
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا و مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان‌ و بلوچستان گفت: محدودیت‌های کرونا برای روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده براساس همان وضعیتی که شهرهای استان از جهت سطح هشدار نارنجی یا قرمز دارند اعمال و تداوم خواهد داشت.

عباسعلی ارجمندی بیان کرد: وضعیت هشدار شهرهای سیستان و بلوچستان به صورت هفتگی از دوشنبه هر هفته تا دوشنبه هفته بعد آن مشخص می‌شود.

 

 وی افزود: محدودیت‌های کرونا در سیستان و بلوچستان تدام داشته و در حوزه شهرستان‌های با وضعیت زرد مانند وضعیت نارنجی مراکز آموزشی، فرهنگی و اجتماعی تعطیل کامل است.

 

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا سیستان ‌و بلوچستان بیان کرد: وضعیت شهرهای این استان همچنان شکننده بوده و به گونه‌ای نیست که از ویروس کرونا گذر کامل اتفاق افتاده باشد.

 

وی تصریح کرد: مردم همچنان بحث فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی سیستان و بلوچستان را حتما در دستور کار داشته باشند.

 

ارجمندی خاطرنشان کرد: در بخش محدودیت‌های تردد درون شهری از ۲۱ تا چهار صبح برای شهرهای نارنجی همچنان وجود داشته و برای تردد بین‌شهری نیز محدودیت و الزامات در نظر گرفته شده است.

 

وی بیان کرد: اگر در میان مردم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی عادی‌انگاری و سهل‌انگاری اتفاق بیافتد این یک مشکل سخت و جبران‌ناپذیر خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم‌پزشکی؛

تصادف در زاهدان چهار کشته برجا گذاشت

معاون فنی و شبکه ایستگاه‌های هواشناسی سیستان و بلوچستان؛

یخبندان دیماه زاهدان در ۳۵ سال اخیر بی‌سابقه است

پس از گذشت حدود یکسال از شیوع ویروس کرونا؛

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از ۱۰۰ میلیون نفر گذشت