خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7210
۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۸
 رئیس پلیس راهور سیستان ‌و بلوچستان خبر داد؛

درخواست مجوز تردد در این روزهای اعمال محدودیتهای کرونایی

درخواست مجوز تردد در این روزهای اعمال محدودیتهای کرونایی
در این روزهاکه محدودیت های کرونایی، درخواست مجوز تردد باید از طریق ستاد مدیریت کرونا سیستان و بلوچستان و فرمانداری‌ها انجام شود.

به گزارش اس.بی پرس، رئیس پلیس راهور سیستان ‌و بلوچستان با بیان اینکه بعضی از شرکت‌ها، سازمان‌ها، نهادها و بیمارستان‌ها مستقیم با راهور برای درخواست مجوز تردد مکاتبه داشتند تاکید کرد: درخواست مجوز تردد باید از طریق ستاد مدیریت کرونا استان و فرمانداری‌ها انجام شود.

 

سرهنگ علی نام‌درست تاکیدکرد: شهروندان محدودیت ترددها از ساعت ۲۱ تا چهار صبح را جدی گیرند.

 

وی با بیان اینکه از ابتدای شروع طرح محدودیت‌های هوشمند کرونا، ۷۲ گروه در ۶۳ نقطه سطح معابر شهری سیستان و بلوچستان بویژه از ساعت ۲۱ تا چهار بامداد مستقر شدند گفت: در این مدت بیش از  ۱۶ هزار و  ۶۸۰ تذکر شفاهی به رانندگان متخلف صادر و بیش از ۲هزار و ۱۶۰ دستگاه خودرو نیز در این استان اعمال قانون شدند.

 

سرهنگ علی نام‌درست افزود: همچنین در راستای اعمال محدودیت‌ها ۱۰ گروه به صورت سیار در سطح معابر سیستان و بلوچستان مستقر شدند.

 

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان‌ وبلوچستان با بیان اینکه مخدوش کردن پلاک خودروها جرم قانونی است و ۶ ماه تا یک سال حبس دارد  تاکید کرد:

در این مدت حدود ۳۷ دستگاه خودرو متخلف مخدوش کننده پلاک در پارکینگ‌ها توقیف و تعداد زیادی از این خودروها اعمال قانون شدند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

معاون فن‌آوری‌های نوین بانک مرکزی:

تراکنش‌های بدون کدملی برگشت می‌خورد

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت؛

آزمایش بالینی واکسن ایران و کوبا آغاز شد