خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7214
۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۷:۵۷
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان:

اصحاب رسانه در انعکاس اخبار صحیح کرونا نهایت دقت را داشته باشند

اصحاب رسانه در انعکاس اخبار صحیح کرونا نهایت دقت را داشته باشند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: اصحاب رسانه و مطبوعات در انعکاس اخبار صحیح و تنویر و اقنای افکار عمومی نهایت دقت و همکاری را داشته باشند تا مورد سو استفاده رسانه‌های معاند قرار نگیریم.

به گزارش اس.بی پرس، حسین مسگرانی روز پنجشنبه در دومین جلسه کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی ستاد کرونا سیستان و بلوچستان اظهار داشت: این کمیته با موضوعیت رصد دقیق اخبار مرتبط با کرونا در حوزه مطبوعات و رسانه و فضای مجازی بر مبنای دستورالعمل های ستاد فعالیت دارد.

 

وی گفت: دامن زدن به شایعات و پخش اخبار غیرموثق که از نظر روانی جامعه را تحت تاثیر قرار دهد از سوی دستگاه‌های مربوطه مورد شناسایی قرار می گیرد.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان از مردم خواست تنها مرجع رسمی نشر اخبار را از پایگاه‌های خبری، خبرگزاری ها و رسانه های دارای مجوز دنبال کنند.

 

در این نشست مقرر شد روابط عمومی دستگاه های اجرایی، رسانه ها و مطبوعات نیز جهت توصیه ها و هشدارهای لازم با دانشگاه های علوم پزشکی استان همکاری لازم را داشته باشند تا اطلاعات علمی نظام سلامت انعکاس داده شود.

 

همچنین از دیگر مصوبات این جلسه، آموزش قرنطینه خانگی و قرنطینه معکوس برای بیماران خاص از طریق رسانه ملی و مطبوعات و رسانه ها بود که هرچه سریعتر از طریق دانشگاه علوم پزشکی در اختیار آنان قرار گیرد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی