خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7241
۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۹:۰۸
معاون بنیاد مسکن خبر داد:

تامین تسهیلات کم‌‌‌بهره و بلاعوض ۱۰۰۰۰ واحد نیازمند ساماندهی در زاهدان/ بهمن‌‌‌ماه تمامی فعالیت‌‌‌های عمرانی بنیاد مسکن در زاهدان تکمیل می‌‌‌شود 

تامین تسهیلات کم‌‌‌بهره و بلاعوض ۱۰۰۰۰ واحد نیازمند ساماندهی در زاهدان/ بهمن‌‌‌ماه تمامی فعالیت‌‌‌های عمرانی بنیاد مسکن در زاهدان تکمیل می‌‌‌شود 
عزیز الله مهدیان‬ معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی روند ساماندهی بافت حاشیه ای و سکونتگاه‌‌‌های غیررسمی زاهدان را توضیح داد.

به گزارش اس.بی پرس، معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، گفت: در خصوص ساماندهی حاشیه شهر زاهدان، آماده سازی، و احداث معابر در قالب ۱۲ پروژه تعریف شد و در حال انجام است. 

 

مهدیان بخشی از مشکلات زاهدان را مشکلات حاشیه نشینی در بافت شهری برشمرد و با اعلام آنکه ساماندهی آن مناطق نیز آغاز شده است، توضیح داد: برای ۱۰ هزار واحد، تسهیلات و بلاعوض تامین شده است.

 

وی مشکلات کنونی را در اجرای طرح ساماندهی زاهدان، صدور پروانه و عدم استقبال از اجرای طرح و مشارکت مردم عنوان کرد و افزود: در حال حاضر، تسهیلاتی که در این بافت ها به هر واحد تعلق می گیرد شامل ۵۰ میلیون تومان تسهیلات کم بهره و ۲۵ میلیون تومان بلاعوض است.

 

معاون بنیاد مسکن، گفت: کارهای عمرانی، دفع آب های سطحی، اجرای کانال، دفع آب فاضلاب، جدول و آسفالت در حال انجام است. تلاش می شود تا طی دو ماه آینده تمامی فعالیت های عمرانی انجام شود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

معاون فن‌آوری‌های نوین بانک مرکزی:

تراکنش‌های بدون کدملی برگشت می‌خورد

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت؛

آزمایش بالینی واکسن ایران و کوبا آغاز شد