خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7249
۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۰:۴۲
درمسابقات ملی؛

۳ تیم برتر دانش آموزی مسابقه ایده‌های علوم اعصاب شناختی معرفی شدند

۳ تیم برتر دانش آموزی مسابقه ایده‌های علوم اعصاب شناختی معرفی شدند
در مراسم اختتامیه هفتمین دوره مسابقات کشوری علوم اعصاب شناختی، ۳ تیم دانش آموزی در جایگاه اول تا سوم این رقابت‌ها قرار گرفتند.

به گزارش اس.بی پرس، مسابقات ملی دانش آموزی علوم اعصاب شناختی برای آشنایی دانش آموزان مقاطع دبیرستانی با حوزه های علوم شناختی و ترویج و ارتقای این دانش در سطح فضاهای آموزشی با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان وزارت آموزش و پرورش هر سال در سطح کشور برگزار می‏ شود.

 

در این دوره از مسابقات، شمار زیادی از دانش آموزان از استان های مختلف کشور برای ارائه ایده های علمی و پژوهشی در حوزه دانش علوم اعصاب شناختی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

در این مسابقات، تیم‌های دانش آموزی از مدارس "فرزانگان مبین" خمینی شهر استان اصفهان،  "شیخ انصاری دوره دوم" دزفول استان خوزستان و "تیز هوشان حضرت محمد  (ص )" زاهدان استان سیستان و بلوچستان  رده اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 

بر اساس اعلام معاونت علمی  ریاست جمهوری، در هفتمین دوره از مسابقات علوم اعصاب شناختی، پس از بررسی و ارزیابی فعالیت و عملکرد تیم‌ها در کمیته داوری، ۶ تیم شایسته تقدیر و سه تیم نیز موفق به کسب رتبه برجسته شدند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی