خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7269
۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۰:۳۲
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا:

وضعیت کرونا در سیستان و بلوچستان به شرایط عادی بازنگشته است

وضعیت کرونا در سیستان و بلوچستان به شرایط عادی بازنگشته است
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا و مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان‌ و بلوچستان گفت: با وجود وضعیت زرد در این استان شرایط به حالت عادی بازنگشته و این حالت در صورتی اتفاق می‌افتد که هیچ بیمار و فوتی در زمینه کرونا وجود نداشته باشد.

به گزارش اس.بی پرس، عباسعلی ارجمندی عنوان کرد: مردم از سهل‌انگاری و عادی‌انگاری در زمینه کرونا خودداری کرده و پروتکل‌های بهداشتی را در تمامی حوزه‌ها مانند کارکنان، اصناف، بخش مسافرت‌ها و ترددها رعایت کنند.

 

وی افزود: با توجه به اینکه شب یلدا در پیش بوده مطمئنا هم بازار شلوغ و هم دورهمی‌ها زیاد خواهد بود در این راستا تقاضا از تمامی مردم این است که از دورهمی‌ها به شدت پرهیز کنند.

 

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا سیستان ‌و بلوچستان بیان کرد: مردم توجه داشته باشند که بین ۵۱ تا ۵۵ درصد از مبتلایان به کرونا در دورهمی‌ها اتفاق می‌افتد.

 

وی خاطرنشان کرد: در بخش ترددها با توجه به اینکه سیستان و بلوچستان در وضعیت زرد قرار گرفته‌ محدودیت ترددهای شهری از ساعت ۲۱ تا چهار صبح برداشته و به روال قبل بازگشته است.

 

ارجمندی افزود: اما برای چند روز باقی‌مانده به شب یلدا محدودیت‌های زیادی هم در حوزه ترددی و هم در بستن بازار خواهیم داشت.

 

وی تصریح کرد: در بخش ترددهای بین‌شهری شرایط به حالت قبل از محدودیت‌ها بازگشته است.

 
 
انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی