خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7290
۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۶:۵۰
مدیرعامل بانک قرضه الحسنه مهر ایران استان خبرداد؛

بیمه بیش از ۳۰۵ هزار خانه روستایی در سیستان و بلوچستان

بیمه بیش از ۳۰۵ هزار خانه روستایی در سیستان و بلوچستان
مدیرعامل بانک قرضه الحسنه مهر ایران سیستان و بلوچستان از بیمه بیش از ۳۰۵ هزار خانه روستایی در استان سیستان و بلوچستان توسط این بانک خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، محمد حسین فرهمند راد امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه  اظهار کرد: طرح بیمه خانه های روستایی از اردیبهشت ماه امسال اجرا شده و از ابتدای امسال تا کنون ۳۰۵ هزار خانه روستایی تا سقف ۳۰ میلیون تومان بیمه شده است.

 

مدیرعامل بانک قرضه الحسنه مهر ایران سیستان و بلوچستان افزود: صدور بیمه نامه ها  برای  خانه های خسارت دیده در حال انجام و در مرحله تحویل قرار دارد.

 

مدیرعامل بانک قرضه الحسنه مهر ایران سیستان و بلوچستان  در ادامه از اجرای طرح همیاران مهر توسط بانک مهر ایران در سیستان و بلوچستان  خبر داد و گفت: طرح همیاران مهر با هدف کمک به افراد نیازمند در جامعه اجرا واین طرح شامل اشتغال جوانان، اشتغال زندانیان، افراد بیمار و اشتغال بانوان سرپرست خانوار می شود.

 

وی گفت: هم اکنون بانک مهر ایران در سیستان و بلوچستان  بالغ بر ۱۳ شعبه دارد که ۶ شعبه در مرکز استان و ۷ شعبه در شهرستان های چابهار نیکشهر ایرانشهر خاش سراوان زابل و زهک  دایر است.

 

مدیرعامل بانک قرضه الحسنه مهر ایران سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در استان از ابتدای امسال  ۱۷ هزار و ۸۰۰ فقره تسهیلات قرضه الحسنه به اقشار متوسط رو به پایین پرداخت شده گفت: سطح تسهیلات این بانک خرد  و حداکثر  ۳۰ میلیون تومان است و  به افراد با هدف تامین نیازمندی پرداخت می شود.

 

وی همچنین از پرداخت  هزار و ۲۱۲ فقره  وام ازدواج  از ابتلای  امسال تا کنون خبر داد و افزود: در راستای مسولیت اجتماعی بانک در استان تفاهم نامه اشتغالزایی با بنیاد برکت منعقد شده که تسهیلات منابع بانک به اشتغالزایی روستائیان و اقشار متوسط پرداخت شود و از ابتدای اجرای طرح تا کنون بیش از ۳ هزار میلیارد تسهیلات قرضه الحسنه به بنیاد برکت پرداخت شده، همچنین از ابتدای امسال  نیز ۶ هزار فقره تسهیلات و هزار میلیارد ریال در نقاط محروم پرداخت شده است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha