خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7299
۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۰۸:۵۵
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان؛

افزون‌بر یکهزار نفر از مردم سیستان و بلوچستان ویزیت رایگان شدند

افزون‌بر یکهزار نفر از مردم سیستان و بلوچستان ویزیت رایگان شدند
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: یکهزار و ۱۶۱ نفر از مردم شهرستان‌های ایرانشهر، سراوان و چابهار در چند روز اخیر در قالب کاروان سلامت جمعیت هلال احمر ویزیت رایگان شدند.

به گزارش اس.بی پرس، علیرضا میربهاءالدین بیان کرد: در راستای کمک به سلامت اقشارکم برخوردار سیستان و بلوچستان سه کاروان سلامت با هدف رفع مشکلات بهداشتی و درمانی مردم در مناطق محروم شهرستان‌های ایرانشهر، سراوان و چابهار حضور یافتند.

 

وی ادامه داد: ۲۳ نفر کادر پزشکی و پیراپزشکی شامل پزشک عمومی، دندانپزشک، داروساز، روانشناس، تکنسین دارویی، ماما و پرستار و ۲۴ نفر عضو داوطلب در این طرح با جمعیت هلال احمر همکاری کردند.    

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان افزود: همچنین چادرهای سلامت این جمعیت به منظور تب سنجی، کنترل فشار خون، تست قند و توزیع بروشورهای آموزشی و ماسک نیز در محل برگزاری نماز جمعه مستقر و با همکاری اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر در شعب استان نسبت به ارائه خدمات به مراجعان اقدام کردند.

 

وی گفت: نیروهای جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان همواره در همه حوادث و برنامه‌های بشر دوستانه حضوری پررنگ داشته و دارند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی