خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7300
۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۰۹:۰۲
مدیر دپارتمان رایان؛

شتاب‌دهنده تخصصی دیجیتال کشور در سیستان و بلوچستان راه‌اندازی شد

شتاب‌دهنده تخصصی دیجیتال کشور در سیستان و بلوچستان راه‌اندازی شد
مدیر دپارتمان رایان گفت: نخستین شتاب‌دهنده تخصصی صنایع دیجیتال کشور (شتاب‌دهنده رایان) و اکوسیستم صنایع دیجیتال به همت شرکت دانش بنیان بهبود رایان در سیستان و بلوچستان راه‌اندازی شد.

به گزارش اس.بی پرس، روح الله دهقان بیان کرد: شتاب‌دهنده رایان با هدف ایجاد تحول صنعت دیجیتال و حمایت از ایده‌های نو و خلاق، ترویج فرهنگ کارآفرینی، اشتغالزایی و محرومیت‌زدایی و به منظور حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی و ارزآوری شکل گرفته است. 

 

وی افزود: این شتاب‌دهنده به منظور حمایت، توسعه و سرمایه‌گذاری از تمامی صاحبان ایده در فضای کار اشتراکی رایگان خویش استقبال می‌کنند.

 

مدیر دپارتمان رایان تصریح کرد: در بخش شتاب‌دهی علاوه بر استقبال از ایده‌های نو و خلاق دانش آموزان، دانشجویان، فارغ التحصیلان و صاحبان کسب و کارهای نو، استارت‌آپ‌های هدفمند با بررسی نیازهای روز و تحلیل بازار داخل وخارج و نیاز استان به منظور تحریک و جذب ذهن‌های خلاق در زمینه‌های سلامت دیجیتال، لجستیک مارکتینگ، فینتک‌ها و اینترنت اشیا فعالیت می‌کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: مشاوران و منتورهای شتاب‌دهنده رایان از میان نخبگان ایرانی دانشگاه‌های داخلی و خارجی هستند که هر یک به نوبه خود از تجربه‌ای طولانی مدت در زمینه ارتباط با صنعت و کارآفرینی برخوردارند.

 
 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم‌پزشکی؛

تصادف در زاهدان چهار کشته برجا گذاشت

معاون فنی و شبکه ایستگاه‌های هواشناسی سیستان و بلوچستان؛

یخبندان دیماه زاهدان در ۳۵ سال اخیر بی‌سابقه است

پس از گذشت حدود یکسال از شیوع ویروس کرونا؛

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از ۱۰۰ میلیون نفر گذشت