خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7310
۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۳:۲۴
معاون پژوهشی دانشگاه استان خبر داد:

دو عضو هیئت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان در فهرست پژوهشگران یک درصد

دو عضو هیئت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان در فهرست پژوهشگران یک درصد
معاون پژوهشی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: دکتر امین بهزادمهر و دکتر فرامرز سرحدی ، دو عضو هیئت علمی گروه مهندسی مکانیک دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه سیستان و بلوچستان، در سال ۲۰۲۰ در جمع یک درصد پژوهشگران پراستناد جهان قرار گرفتند.

به گزارش اس.بی پرس، دکترکردی افزود: بر اساس اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، فهرست یک درصد پژوهشگران پراستناد جهان از پایگاه طلایه داران علم Essential Science Indicators (ESI)  و پایگاه استنادی Web of Science (WOS) استخراج شده و با در نظر گرفتن سه شاخص تعداد کل استنادات به تعداد مقالات استناد کننده، تعداد متوسط خود استنادی به ازای هر مقاله و متوسط درصد خود استنادی، این فهرست پالایش شده است.

 

وی بیان کرد: بر این اساس، پژوهشگرانی به جمع یک درصد برتر راه یافته‌اند که علاوه بر قرار گرفتن در فهرست اعلام شده در پایگاه‌های ESI و WOS، دست کم در دو شاخص از سه شاخص ذکر شده فوق، عملکرد قابل قبول داشته باشند و دارای مقاله باطل شده نیز نباشند.

 

معاون پژوهشی دانشگاه سیستان و بلوچستان افزود: دکتر امین بهزادمهر برای دومین بار در زمرهی دانشمندان یک درصد جهان قرار گرفته است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

معاون فن‌آوری‌های نوین بانک مرکزی:

تراکنش‌های بدون کدملی برگشت می‌خورد

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت؛

آزمایش بالینی واکسن ایران و کوبا آغاز شد