خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7334
۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۱:۴۵
نماینده مردم چابهار؛

لزوم حل مشکلات و نیازمندی های مراکز اورژانس ۱۱۵ چابهار

لزوم حل مشکلات و نیازمندی های مراکز اورژانس ۱۱۵ چابهار
نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک و قصرقند در مجلس بر لزوم حل مشکلات و نیازمندی های مراکز اورژانس ۱۱۵ چابهار تاکید کرد.

به گزارش اس.بی پرس، معین الدین سعیدی  نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک و قصرقند و عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر  با دکتر کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور درخصوص مسائل مختلف و نیازمندی های مراکز اورژانس 115 ایرانشهر و چابهار دیدار و گفتگو کردند.

 

بر اساس این گزارش؛ دکتر کامران کردی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر ضمن تقدیر از زحمات سازمان اورژانس کشور در راستاى توسعه خدمات فوریت هاى پزشکى عنوان کرد: یکی از مسائل مهم دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با توجه به جاده های صعب العبور ، پراکندگی جمعیت و فاصله بین شهرها ساخت و راه اندازی پایگاه عملیاتی است.

 

گفتنی است؛ دکتر کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به شرایط اقلیمی و بازدید و بررسی استان سیستان و بلوچستان در زمان سیل سال گذشته افزود: در این استان ساخت پایگاه های مورد نیاز اورژانس در نظر گرفته شده است که بخشی از این پایگاه ها در حال احداث است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی