خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7349
۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۲
رئیس جمهور هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید تایلند:

علاقه مندیم دانشجویان تایلندی در رشته های مختلف در ایران تحصیل کنند

علاقه مندیم دانشجویان تایلندی در رشته های مختلف در ایران تحصیل کنند
رئیس جمهور با اشاره به روابط بیش از ۴۰۰ ساله ایران و تایلند تاکید کرد که تهران برای توسعه همکاری های دوستانه با بانکوک ارزش زیادی قائل است و آماده گسترش این همکاری ها در همه زمینه ها است.

به گزارش اس.بی پرس، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز سه شنبه هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید تایلند  در تهران، با استقبال از همکاریهای علمی، اقتصادی و فرهنگی دو کشور اظهارداشت: ظرفیت های بسیار خوبی برای افزایش سطح روابط دو کشور وجود دارد که امیدوارم در دوران ماموریت شما به عنوان سفیر جدید، از این ظرفیت ها نهایت بهره برداری انجام گیرد.

 

دکتر روحانی همچنین خواهان اجرای کامل توافقات مشترک دو کشور شد.

 

آقای "وراووت پونگ پرایاپانت" سفیر جدید تایلند در تهران نیز در این دیدار ضمن تقدیم استوارنامه خود گفت: قرن ها روابط ایران و تایلند و روابط دیپلماتیک رسمی ۶۵ ساله فرصت مناسبی برای تعمیق بیش از پیش همکاری های مشترک ایجاد کرده و بانکوک مصمم است روابط خود را با تهران در همه عرصه های موردعلاقه گسترش دهد.

 

سفیر جدید تایلند در تهران اظهارداشت: تایلند خواهان حضور گسترده تر دانشجویان تایلندی در ایران و تحصیل در رشته های مختلف است و این موضوع بی تردید در تقویت همکاری های دو ملت و دو دولت بسیار نقش آفرین است.

 
 
انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

سرپرست فرماندهی انتظامی ایرانشهرخبر داد؛

مرگ خاموش 2 شهروند ایرانشهری

فرمانده پلیس‌راه جنوب سیستان و بلوچستان؛

تصادف در مسیر نیکشهر به چابهار پنج کشته برجا گذاشت