خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7354
۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۹:۳۵
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سیستان و بلوچستان:

صدور مجوز فعالیت حوزه فناوری اطلاعات باید سرعت بیشتری داشته باشد

صدور مجوز فعالیت حوزه فناوری اطلاعات باید سرعت بیشتری داشته باشد
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سیستان و بلوچستان گفت: سرعت در روند اجرای صدور مجوز فعالیت بویژه در حوزه‌ ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان یکی از شاخص‌های مهم توسعه‌ سایر بخش‌های استان و کمک به فراهم کردن زمینه ارتقای شاخص‌های IDI مورد تاکید است.

به گزارش اس.بی پرس، ثریا سیدزاده شامگاه سه‌شنبه در نشست بررسی وضعیت سایت‌های اجرایی اپراتور ایرانسل در سیستان و بلوچستان؛ هدف از این نشست را درخواست این اپراتور برای تسریع در روند اجرایی پروژه‌های این شرکت که از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این استان فعالیت می‌کنند مطرح کرد.

 

وی افزود: تعداد ۱۶ سایت از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات از سوی شرکت ایرانسل در مناطق روستایی در مرحله عملیات عمرانی بوده و تعداد ۲ سایت نیز اجرا و راه‌اندازی شده است.
   

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سیستان و بلوچستان بیان کرد: بررسی فرایندهای صدور مجوز از طریق دستگاه‌های مرتبط و مجموعه اقداماتی که می‌تواند بخش خصوصی را برای اجرای پروژه‌هایی که با اولویت ارائه خدمات به مردم استان انجام شود ترغیب کند باید مورد توجه مدیران کل دستگاه‌های این استان قرار گیرد.

 

نیک‌محمد بلوچزهی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات سیستان وبلوچستان نیز در این نشست ضمن تشریح وضعیت موجود سایت‌های ایرانسل و اهمیت پیشبرد برنامه‌های این اپراتور برای توسعه بخش ارتباطات بیان کرد: تعداد ۷۷ سایت ایرانسل در توسعه ارتباطات شهری و جاده‌ای سطح استان بر اساس تکالیف تعیین شده در پروانه فعالیت اپراتور در سطح این استان در حال اجرا بوده که از این تعداد ۲۶ سایت راه‌اندازی شده است.

 

مهدی‌رضایی معاون پروژه ایرانسل کشور نیز در این نشست ضمن ارائه برنامه‌های توسعه اپراتور ایرانسل در سیستان و بلوچستان و تاثیر آن بر ارتقای شاخص‌های ارتباطات و بهره‌مندی از فناوری، مسائل و مشکلات این اپراتور را مطرح و درخواست تسریع در اجرای پرژوها را از سازمان‌های همکار بیان کرد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم‌پزشکی؛

تصادف در زاهدان چهار کشته برجا گذاشت

معاون فنی و شبکه ایستگاه‌های هواشناسی سیستان و بلوچستان؛

یخبندان دیماه زاهدان در ۳۵ سال اخیر بی‌سابقه است

پس از گذشت حدود یکسال از شیوع ویروس کرونا؛

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از ۱۰۰ میلیون نفر گذشت