خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7393
۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۱:۳۳
نماینده مردم ایرانشهر؛

بیمه سلامت نقطه امید اقشار بی بضاعت و محروم جامعه است

بیمه سلامت نقطه امید اقشار بی بضاعت و محروم جامعه است
نماینده مردم ایرانشهر استان سیستان و بلوچستان در مجلس بیمه سلامت را نقطه امید اقشار بی بضاعت و محروم جامعه دانست و گفت: اقدام بیمه سلامت در پوشش رایگان افراد فاقد پوشش بیمه بدون ارزیابی وسع در شرایط شیوع بیماری کرونا قابل تقدیر است.

به گزارش اس.بی پرس، عبدالناصر درخشان عنوان کرد: مردم جنوب استان اکثرا از اقشار بی بضاعت و محروم جامعه هستند که بیمه سلامت نقطه امیدی برای آنان است که اگر چنانچه مشکلی از نظر بیماری برایشان پیش بیاید می توانند از پوشش بیمه ای رایگان و خدمات درمانی بهره‌مند شوند.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی عملکرد بیمه سلامت  را مثبت ارزیابی کرد و گفت: بارقه های امید در مردم از اینکه می توانند از این ظرفیت استفاده کنند زنده شده است. اقدام بیمه سلامت در پوشش رایگان افراد فاقد پوشش بیمه بدون ارزیابی وسع در شرایط شیوع بیماری کرونا قابل تقدیر است.

 

نماینده مردم ایرانشهر استان سیستان و بلوچستان در مجلس بر اختصاص منابع مناسب به سازمان بیمه سلامت تاکید کرد و افزود: نمایندگان مجلس اهتمام ویژه ای بر لایحه بودجه 1400 و به طور خاص به حوزه سلامت کل کشور دارند و تلاش خود را خواهند کرد که بتوانند ظرفیت بهتری را در حوزه بهداشت و درمان و بیمه ایجاد کنند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

شناسایی هزار و ۶۰۰ مراکز استخراج رمز‌ ارز

بیت کوین جای بورس را گرفت؟

نسبت به برخی از شایعات عنوان کرد:

توضیحات خطیب زاده درباره شایعات آزادی کشتی کره ای