خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7402
۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۰۸:۵۸
معاون استاندار سیستان و بلوچستان:

شرایط اقتصادی باعث ارتقای تاب‌آوری سازمانی شده است

شرایط اقتصادی باعث ارتقای تاب‌آوری سازمانی شده است
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سیستان و بلوچستان گفت: شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه باعث ارتقای تاب‌آوری سازمانی در بین دستگاه‌های اجرایی شده است.

به گزارش اس.بی پرس، سیده ثریا سیدزاده شامگاه پنجشنبه در سمینار فرمانداران سیستان و بلوچستان اظهارداشت: در شرایطی هستیم که تورم از طریق کسری بودجه، دولت را تحت فشار قرار داده و این کسری بر هزینه‌های دستگاه‌های اجرایی اثر گذاشته است.

 

وی افزود: بنابراین در چنین شرایطی کنترل و مدیریت منابع و نظارت بر هزینه‌های جاری و همچنین اولویت‌بندی نیازها ضرورت دارد.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سیستان و بلوچستان بیان کرد: فرمانداران در این شرایط به گونه‌ای تدبیر کنند که کمترین پیامد منفی در بین کارکنان را داشته باشد.

 

وی تصریح کرد: تشکیلات سازمانی در هر برنامه توسعه یکبار تغییر می‌کند ولی در برنامه پنجم توسعه ۲بار و در برنامه ششم سه بار این تشکیلات سازمانی را تغییر دادیم و توانستیم با پیگیری‌های مکرر با وجود سیاست کوچک سازی دولت، یک پست معاونت و یازده پست رییس گروهی را برای فرمانداری‌های مرزی ایجاد کنیم تا امید به ماندگاری برای کارکنان در این مناطق افزایش یابد.

 
 
 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی