خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7420
۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۰:۰۷
نماینده مردم ایرانشهر؛

سفر رییس مجلس به استان سیستان و بلوچستان یک سفر تاریخی بود/ پایین ترین رتبه در شاخص های توسعه ای داریم

سفر رییس مجلس به استان سیستان و بلوچستان یک سفر تاریخی بود/ پایین ترین رتبه در شاخص های توسعه ای داریم
نماینده مردم ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، لاشار، بنت، آشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی گفت: سفر رییس مجلس طی ماه‌های گذشته به استان ما یک سفر تاریخی بود که با این کار، وظیفه نظارتی خود را از نزدیک پیگیری میکند.

به گزارش اس.بی پرس، عبدالناصر درخشان؛ نماینده مردم ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، لاشار، بنت، آشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی گفت:  حوزه انتخابیه بنده، بزرگترین حوزه انتخابیه کشور با ۸ شهرستان است که این خود اصلی‌ترین مشکل ماست. یک نماینده مجلس باید ۸ شهرستان را با جمعیتی بالغ بر ۸۰۰ هزار نفر جمعیت در بعد مسافتی طولانی و وسیع از هم قرار دارند را مدیریت کند.

 

وی افزود: از بعد شاخص‌های توسعه‌ای و  آموزش پایین ترین رتبه را در شهرستان های راسک و سرباز داریم. از سوی دیگر دسترسی به آب در برخی از شهرستان‌های حوزه انتخابیه بنده از دیگر موضوعات مهم است.

 

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در حوزه انتخابیه بنده دشت‌های حاصلخیزی وجود دارد که در این خصوص نیز توجه خاصی نشده است البته دولت با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری اقداماتی را شروع کرده و امیدواریم این حرکات تسری پیدا کند.

 

وی خاطرنشان کرد: سفر رییس مجلس طی ماه‌های گذشته به استان ما یک سفر تاریخی بود که با این کار، وظیفه نظارتی خود را از نزدیک پیگیری میکند.

 

 

پایان پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

درصفحه توییتر مقام معظم رهبری؛

انتقام قطعی است

معاون فن‌آوری‌های نوین بانک مرکزی:

تراکنش‌های بدون کدملی برگشت می‌خورد