خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7422
۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۰:۲۸
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر؛

آبرسانی به سیستان و بلوچستان با حضور امدادگران قزوین ادامه دارد

آبرسانی به سیستان و بلوچستان با حضور امدادگران قزوین ادامه دارد
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: آبرسانی به روستاهای سیستان و بلوچستان در طرح نذر آب سه با حضور خیران و امدادگران قزوینی همچنان ادامه دارد.

به گزارش اس.بی پرس، داود ارجینی روز شنبه در مراسم تجلیل از امدادگران استان به همراهی بسیار خوب اعضای داوطلب در تهیه سبدهای معیشتی و بسته‌های بهداشتی در ایام شیوع ویروس کرونا و همچنین اجرای طرح نذر آب سه در استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد و افزود: با توجه به تغییرات اقلیمی که در جنوب کشور رقم خورد، این طرح آبرسانی آغاز شد که به عنوان یک طرح ملی هرساله برگزار می‌شود.

 

این مسوول گفت: حضور اعضای داوطلب استان در پایان شهریورماه، در طرح نذر آب سه از ویژه‌ترین و والاترین اقدامات تاثیرگذار و با ارزش این اعضا بود که قابل تحسین است.

 

وی افزود: در راستای اجرای طرح نذر آب سه، نمایندگان خیران استان قزوین که در استان سیستان و بلوچستان حاضر شدند طرح آبرسانی را قبول کردند و در حال حاضر در سه روستای این استان این پروژه در حال انجام بوده و برخی تجهیزات آبرسانی در حال تهیه است تا در دی ماه سال جاری این طرح نهایی شود.

 

ارجینی با بیان اینکه پروژه طرح نذر آب ادامه خواهد داشت، بیان کرد: هلال احمر وظیفه دارد به عنوان یک مجموعه که واسط بین خیران و مناطق محروم و نیازمند است، قدردان زحمات و خدمات داوطلبان باشد و از اعضای داوطلبی که با حضور در طرح نذر آب سه بزرگترین ایثار را کردند قدردانی کند.

 

 معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قزوین با بیان اینکه این طرح در سال‌های آینده بهتر و پایدارتر برگزار می‌شود، عنوان کرد: پیشنهادهایی به سازمان داوطلبان از طرف هلال احمر استان ارائه شده تا این طرح به صورت مستمر در استان‌های محروم برگزار شود تا شاهد تغییراتی اساسی در ارائه خدمت به هموطنان در استان‌های محروم باشیم.

 

در ادامه این مراسم با اهدای لوح از امدادگران برتر در این طرح تجلیل شد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

درصفحه توییتر مقام معظم رهبری؛

انتقام قطعی است

معاون فن‌آوری‌های نوین بانک مرکزی:

تراکنش‌های بدون کدملی برگشت می‌خورد