خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7423
۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۰:۳۵
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا:

اصناف سیستان و بلوچستان ساعت ۱۸ تعطیل خواهند بود

اصناف سیستان و بلوچستان ساعت ۱۸ تعطیل خواهند بود
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا و مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان‌ و بلوچستان گفت: شنبه و یکشنبه در آستانه فرا رسیدن شب یلدا اصناف ساعت ۱۸ در کل کشور از جملا سیستان و بلوچستان تعطیل خواهند بود.

به گزارش اس.بی پرس، عباسعلی ارجمندی بیان کرد: ترددهای شبانه نیز از ساعت هشت شب به بعد امشب و یکشنبه در سیستان و بلوچستان ممنوع خواهد بود.

 

وی افزود: مردم برای حفظ سلامتی خود و سایر اعضای خانواده و بستگانشان بطور جدی از برگزاری دورهمی‌ها در شب یلدا خودداری کنند.

 

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا سیستان ‌و بلوچستان با اشاره به فرارسیدن روز پرستار و زحمات این قشر در مبارزه با ویروس کرونا و حفاظت از جان مردم بیان کرد:  مجموعه دستگاه‌های اجرایی، بخش خصوصی و مردم با نگاه نه صرفا مادی بلکه معنوی برای دادن روحیه بیشتر به پرستاران با اهدای یک شاخه گل از این عزیزان قدردانی کنند.

 

وی تصریح کرد: مردم همچنان باید از دورهمی‌ها پرهیز کنند زیرا طبق آمار و بررسی‌های انجام شده در حوزه پژوهشی ۵۱ تا ۵۵ درصد از مبتلایان به کرونا در این دورهمی‌ها اتفاق افتاده است.

 

 سخنگوی ستاد مدیریت کرونا سیستان‌وبلوچستان بیان کرد: اگر در میان مردم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی عادی انگاری و سهل‌انگاری اتفاق بیافتد این یک مشکل سخت و جبران‌ناپذیر خواهد بود.

 

وی خاطرنشان کرد: ویروس کرونا تعارف‌بردار با کسی نیست به همین سبب از عموم مردم انتظار است با رعایت پروتکل های بهداشتی به قطع زنجیره کرونا کمک کنند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم‌پزشکی؛

تصادف در زاهدان چهار کشته برجا گذاشت

معاون فنی و شبکه ایستگاه‌های هواشناسی سیستان و بلوچستان؛

یخبندان دیماه زاهدان در ۳۵ سال اخیر بی‌سابقه است

پس از گذشت حدود یکسال از شیوع ویروس کرونا؛

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از ۱۰۰ میلیون نفر گذشت