خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7431
۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۲:۰۶
رییس بازرسی و نظارت بر اصناف؛

متخلفان صنفی در ایرانشهر بالغ بر ۶ میلیارد جریمه شدند

متخلفان صنفی در ایرانشهر بالغ بر ۶ میلیارد جریمه شدند
رییس بازرسی و نظارت بر اصناف شهرستان ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: متخلفان صنفی این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۶ میلیارد ریال جریمه شدند.

به گزارش اس.بی پرس، عطاءالله دهمیری بیان کرد: بازرسان مجمع امور صنفی ایرانشهر در این مدت ١٨۶ واحد صنفی فاقد پروانه را شناسایی و به ادارات مربوطه معرفی کردند. 

 

وی افزود: همچنین از ابتدای سالجاری تاکنون از سوی بازرسان صنفی شهرستان ایرانشهر برای بیش از چهار هزار و ۴۰۰ واحد صنفی متخلف پرونده تخلف تشکیل دادند که از سوی مراجع مربوطه به بیش از ۶ میلیارد ریال جریمه محکوم شدند.

 

رییس بازرسی و نظارت بر اصناف ایرانشهر گفت: امور اصناف این شهرستان با تشکیل تیم‌های محسوس و نامحسوس و حضور در بازار، ضمن پایش نحوه عرضه اقلام ضروری با هرگونه تخلف صنفی برخورد قانونی لازم را انجام داده و متخلفان هر صنف را با تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی معرفی می‌کند.

 

وی با تاکید بر قانون مداری اصناف افزود: تمامی فروشگاه‌ها هنگام تامین کالاهای خود باید فاکتور رسمی دریافت کرده و پس از فروش کالا یا خدمات نیز فاکتور رسمی به خریدار ارائه و در زمان مراجعه بازرسان فاکتور خرید خود را به آنان عرضه کنند.

 

دهمیری بیان کرد: از مردم عزیز انتظار است به منظور برخورد با محتکران و اخلال گران در بازار با مشاهده هرگونه تخلف از جمله گرانفروشی، احتکار، عرضه خارج از شبکه و کالای قاچاق با شماره تلفن ۳۷۲۲۱۴۴۲ تماس گیرند.

 
 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم‌پزشکی؛

تصادف در زاهدان چهار کشته برجا گذاشت

معاون فنی و شبکه ایستگاه‌های هواشناسی سیستان و بلوچستان؛

یخبندان دیماه زاهدان در ۳۵ سال اخیر بی‌سابقه است

پس از گذشت حدود یکسال از شیوع ویروس کرونا؛

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از ۱۰۰ میلیون نفر گذشت