خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7500
۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۹
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان؛

امتحانات نوبت اول مدارس سیستان و بلوچستان غیرحضوری برگزار می‌شود

امتحانات نوبت اول مدارس سیستان و بلوچستان غیرحضوری برگزار می‌شود
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: امتحانات نوبت اول تمامی پایه‌های تحصیلی استان بجز دوازدهم و نهم به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، داوود گلی بیان کرد: هم در فرایند آموزش و هم در زمینه برگزاری امتحانات نوبت اول مهمترین اصل برای آموزش و پرورش صیانت از سلامت دانش آموزان و همکاران است، به همین منظور امتحانات نوبت اول در تمامی پایه های تحصیلی از اول ابتدایی تا دوازدهم به صورت غیرحضوری و نحوه ارزشیابی نیز براساس نظر معلمان انجام خواهد شد.

 

وی ادامه داد: تنها داوطلبان آزاد، بزرگسالان و ایثارگران در پایه های نهم و دوازدهم باید به صورت حضوری در امتحانات نوبت اول شرکت کنند.

 

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: همانطور که در دوران آموزش حضوری مدارس نیز ملاک ارزیابی معلم از میزان یادگیری دانش آموزان فقط به نمره امتحان کتبی پایان ترم محدود نمی شد، در سال تحصیلی جاری نیز که آموزش دانش آموزان به صورت غیرحضوری دنبال شده، ملاک معلم برای نمره امتحانات پایان ترم مجموعه ای از فرایند ارتباط دانش آموزان با وی، حضور و فعالیت آنان در کلاس های مجازی است.

 

گلی افزود: بازه زمانی مشخص برای آغاز و اتمام امتحانات نوبت اول برای دوره ابتدایی و متوسطه اول از ۱۳ دی تا یکم بهمن و برای دوره متوسطه دوم از ۱۰ دی تا یکم بهمن در نظر گرفته شده است.

 

وی ادامه داد: مدارس نیز براساس اطلس آموزشی خود می‌بایست برای برگزاری امتحانات غیرحضوری برنامه ریزی کرده و به دانش آموزان خود اطلاع دهند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

نسبت به برخی از شایعات عنوان کرد:

توضیحات خطیب زاده درباره شایعات آزادی کشتی کره ای

عضو هیات علمی مرکز تحقیقات ژنومیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خبر داد:

مهمترین نگرانی‌ها درباره جهش‌های اخیر کروناویروس و پاسخ‌ها

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان؛

۶۰۰ کیلوگرم موادمخدر در سراوان کشف شد