خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7538
۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۵:۵۳

جوابیه اداره ورزش زابل به خبر اس.بی پرس/ آنچه برای ملی پوش کبدی اتفاق افتاده خارج ازچارچوب عمل و وظایف اداره بود

جوابیه اداره ورزش زابل به خبر اس.بی پرس/  آنچه برای ملی پوش کبدی اتفاق افتاده خارج ازچارچوب عمل و وظایف اداره بود
چندی پیش یکی از ملی‌پوشان کبدی سیستان وبلوچستان در تماس با بخش صدای مردم این پایگاه خبری گلایه هایی را مطرح نمود که علاوه بر واکنش های متعددی که از سوی مردم داشت برخی مسئولین را نیز به واکنش واداشت و مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان زابل از پیگیری این مسئله توسط این اداره خبرداد.

به گزارش اس.بی پرس، چندی پیش یکی از ملی‌پوشان کبدی سیستان وبلوچستان در تماس با بخش صدای مردم این پایگاه خبری گلایه هایی را مطرح نمود که تحت عنوان «ویدئو: اشک های ورزشکار ملی پوش سیستانی به خاطر بی تدبیری مسئولین/ آقای وزیر ورزش با دختر شما هم اینگونه رفتار می کنند؟» منتشر شد.
 

این صوت علاوه بر واکنش های متععدی که از سوی مردم داشت برخی مسئولین را نیز به واکنش واداشت و مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان زابل از پیگیری این مسئله توسط این اداره خبرداد.

 

متن جوابیه اداره ورزش و جوانان زابل به شرح زیر است:

با سلام و‌احترام خدمت مدیر محترم پایگاه خبری مردم‌سیستان و‌بلوچستان

با توجه به انعکاس خبری پیرامون عدم رسیدگی و انجام تست pcr ورزشکار ملی پوش سرکار خانم م.س و ذکر عنوان خبر بنام وزیر ورزش و‌جوانان لازم میدانیم نکات ذیل جهت روشن شدن اذهان عمومی  درهمان صفحه به استحضار خوانندگان و‌بینندگان این پیج وزین برسد انشالله

 

رسالت ذاتی ادارات  ورزش و جوانان فراهم نمودن شرایط بهینه برای سلامت جامعه از طریق همگانی نمودن ورزش و کشف و پرورش استعدادها ومهیا نمودن شرایط مسابقات و اعزام هاست.

 

آنچه که پیرامون خبر مخابره شده اخیر ودرد دل قهرمان کبدی متبادر است متاسفانه مبین رنجیست که سالهاست ازآن رنج می بریم و آن عدم هم افزایی و مشارکت ادارات دولتیست.

 

طبیعتا با توجه به پاندمی کرونا ، همگان استحضار دارند که کادر درمان ما نیز بسیار شکننده و از لحاظ روحی و روانی دچار فرسایش شده و میبایست شرایط آنها را نیز که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند مد نظر قرار داد .

 

اما در خصوص مسئله اخیر ریاست اداره ورزش و جوانان زابل ضمن معرفی کتبی ورزشکار ملی پوش  به مرکز درمانی سیدالشهدا ، پس از تماس خانم م.س بلافاصله در محل حاضر و با استمداد از برادر خودش که مسئول یکی دیگر از مراکز درمانی شهرستان میباشد موفق به اخذ آزمایش pcr شده اند.

 

پس نتیجتأ آنچه اتفاق افتاده خارج ازچارجوب عمل و وظایف اداره ورزش و جوانان شهرستان زابل بوده اما باز هم متولی ورزش  براسلوب صحیح  انجام وظیفه و حتی فراتر از آن نقش آفرینی نموده  است و حساب کم کاری و یا بروز مسائل سهوی پیرامونی نمیتواند نقش غیرقابل انکار مسئولان ورزشی را در رتق و فتق امور ورزشی نادیده انگارد و یا مخدوش نماید.

 

فلذا از آن رسانه وزین انتظار میرود با توجه به ایفای نقش مهم  کادر اداره ورزش و‌جوانان در اینمورد خاص عبارات  غیر مرتبط ((آقای وزیر ورزش با دختر شما نیز چنین رفتار میکنند )) را اصلاح نمایند تا بتوانیم در آینده با همگرایی و هم افزایی همه جانبه در امورات مشترک بین دستگاهی در خدمت رسانی به آحاد جامعه ، خصوصا قهرمانان ملی مان بیش از پیش موفق باشیم .

 

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان زابل

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی