خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7566
۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۴۷
وزیر آموزش و پرورش:

حتی یک دانش آموز هم از آموزش دور نماند

حتی یک دانش آموز هم از آموزش دور نماند
وزیر آموزش و پرورش در تماس تلفنی با مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان زابل گفت: دانش‌آموزان را فرزندان خود بدانیم و اطمینان پیدا کنیم حتی یک نفر هم از آموزش دور نمی‌ماند.

به گزارش اس.بی پرس، محسن حاجی میرزایی در تماس تلفنی با مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان زابل ضمن خدا قوت به همه مدیران و معلمان از نحوه ارائه آموزش این شهرستان به دانش‌آموزان مطلع شد و گفت: ارتباط شما با مدیران باید همه‌روزه باشد. ۳۰۰ مدرسه در این شهرستان وجود دارد که باید بازدید از این مدارس بین همکاران تقسیم شود.

 

وی ضمن تأکید بر اینکه باید از مدارس سرزده بازدید کرد، تصریح کرد: دانش‌آموزان را باید مانند فرزندان خود بدانیم و اطمینان پیدا کنیم حتی یک نفر از آموزش دور نمی‌ماند تا بتوانیم این سال تحصیلی را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

 

وزیر آموزش و پرورش در این تماس ضمن پرسش از وضعیت آموزش ۴۰ هزار دانش‌آموز در شهرستان زابل بر ارتباط هرچه بیشتر دانش‌آموزان با معلمان تأکید و درباره وضعیت سکونت معلمان غیربومی در شرایط کرونا پرسش کرد.

 

فرزاد نامجو مدیر آموزش و پرورش شهرستان زابل هم در این تماس تلفنی با تأکید بر اینکه آموزش در دوران کرونا به‌صورت غیرحضوری دنبال می‌شود و از طریق فضای مجازی و استفاده از شبکه شاد است، گفت: تمایل داشتیم این آموزش‌ها به‌صورت حضوری برگزار شود و برگزاری امتحانات نیز به‌صورت حضوری انجام شود اما وضعیت این شهرستان نارنجی است و آموزش‌ها غیرحضوری خواهد بود.

 

وی ادامه داد: پنج هزار و ۳۵۰ دانش‌آموز از درس‌نامه برای آموزش خود استفاده می‌کنند و سایر دانش‌آموزان از طریق فضای مجازی و آموزش‌های تلویزیونی، آموزش‌های خود را پیش می‌برند. ۲۳ هزار دانش‌آموز دیگر نیز از بستر شبکه شاد استفاده می‌کنند و برخی دیگر به‌طور مشترک از این شبکه و آموزش تلویزیونی استفاده می‌کنند.

 

مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان زابل بر ارتباط تنگاتنگ با معلمان این شهرستان تاکید کرد و گفت: ۸۵ درصد معلمان سیستان و بلوچستان بومی هستند که این موضوع نقطه قوتی برای آموزش‌وپرورش است.

 

نامجو به نظارت بر کار مدارس این شهرستان اشاره کرد و افزود: کارشناسانی را مشخص کردیم تا از مدارس و وضعیت آموزش مدارس بازدید کنند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

شناسایی هزار و ۶۰۰ مراکز استخراج رمز‌ ارز

بیت کوین جای بورس را گرفت؟

نسبت به برخی از شایعات عنوان کرد:

توضیحات خطیب زاده درباره شایعات آزادی کشتی کره ای