خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7627
۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۹:۵۳
رئیس هیئت ووشو استان خبر داد:

حضور ووشو کاران سیستان و بلوچستان در لیگ برتر

حضور ووشو کاران سیستان و بلوچستان در لیگ برتر
رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان گفت: باتوجه به برگزاری لیگ برتر کشور از ۱۲ بهمن سالجاری، ۳ نفر از ورزشکاران این استان درحال حاضر برای شرکت در لیگ برتر در تهران در تیم‌های دانشگاه آزاد، مقاومت‌ و ارتش حضور دارند.

به گزارش اس.بی پرس، عباس شیبک بیان کرد: باتوجه به تعطیلی اردوهای تیم ملی  باشگاه های ورزشی بخاطر کرونا، فدراسیون ووشو مسابقات ووشو را بصورت مجازی در رده های سنی مختلف در بخش بانوان و آقایان برگزار کرد.

 

رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان افزود:  پس از فراخوان و برگزاری مسابقات استانی استان سیستان وبلوچستان به صورت مجازی نفرات برتر خود را انتخاب و در بخش بانوان ۱۴ نفر و آقایان ۱۰ نفر  در این مسابقات حضور یافتند.

 

وی گفت: مسابقات مجازی یک تجربه جدید بود که سپیده شاکریان ۲طلا، عاطفه کمالی نقره، میکائیل نارویی نقره و سیدعلی موسوی برنز کسب کردند.

 

شیبک بیان کرد: ووشوکاران استان همیشه در حال آمادگی است و از اویل سال جدید تا کنون ۱۵ دوره اموزشی، مربیگری و داوری برگزار کردیم.

 

وی ادامه داد: باتوجه به برگزاری لیگ برتر کشور از ۱۲ بهمن سالجاری، ۳ نفر از ورزشکاران این استان درحال حاضر جهت شرکت در لیگ برتر در تهران در تیم‌های دانشگاه آزاد، مقاومت‌ و ارتش حضور دارند.

 

این مسؤول افزود: همچنین اگر اردوهای تیم ملی برگزار شود، ۱۴ نفر از این استان که قبلا دعوت شدند  شانس حضور در تیمهای ملی را دارند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم‌پزشکی؛

تصادف در زاهدان چهار کشته برجا گذاشت

معاون فنی و شبکه ایستگاه‌های هواشناسی سیستان و بلوچستان؛

یخبندان دیماه زاهدان در ۳۵ سال اخیر بی‌سابقه است

پس از گذشت حدود یکسال از شیوع ویروس کرونا؛

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از ۱۰۰ میلیون نفر گذشت