خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7644
۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۱۴
سرپرست تیم راهداری تفتان سیستان و بلوچستان؛

۷۵ کیلومتر از مسیرهای کوهستانی و سخت‌گذر تفتان بازگشایی شد

۷۵ کیلومتر از مسیرهای کوهستانی و سخت‌گذر تفتان بازگشایی شد
سرپرست تیم راهداری تفتان سیستان و بلوچستان گفت: ۷۵ کیلومتر از مسیرهای کوهستانی و سخت‌گذر این شهرستان در سالجاری به همت راهداران بازگشایی شده است.

به گزارش اس.بی پرس، عطا الله براهویی بیان کرد: با بازگشایی این مسیرها تردد روان برای حدود ۳۴۵ خانوار روستایی شهرستان تفتان فراهم شد.

 

وی افزود: بازگشایی‌های این مدت در روستاهای حاشیه تفتان، منطقه اناری، تختون، چاهوک، رودگلی، نعمت آباد، حاجی محمد، چاه زیلان- کریم آباد، پوسه - کم سه گری،کوته - ملک آباد، غریب آباد - طویل آباد، سه یکی - لیس آباد، تختدون – اناری و همچنین منطقه نراپ توسط ماشین آلات سنگین راهداری تفتان انجام شده و همچنان نیز تداوم دارد.

 

سرپرست تیم راهداری تفتان بر حفظ ارتباطات و تداوم جریان پیوسته شبکه حمل و نقل تاکید کرد و گفت: حفظ ایمنی و تردد روان مردم مهمترین رسالت این تیم در منطقه است و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

 

اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان در راستای التزام عملی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی و استفاده بهینه از تمامی امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی برای ارائه خدمات بهتر راهداری اقدام به راه‌اندازی چهار تیم راهداری وحدت سیستان، رسالت سراوان، تفتان خاش و توحید زاهدان کرده است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی