خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7657
۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۲:۲۵
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی سیستان ‌و بلوچستان خبر داد:

اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تهیه تجهیزات آموزش مجازی

اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تهیه تجهیزات آموزش مجازی
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی سیستان ‌و بلوچستان گفت: ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت تامین تجهیزات آموزش مجازی برای دانش آموزان مناطق محروم این استان اختصاص یافته است.

به گزارش اس.بی پرس، مهرداد عرب اول بیان کرد: ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار در لایحه ۱۴۰۰ جهت تأمین تجهیزات آموزش مجازی برای دانش آموزان مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان اختصاص یافته است.

 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی سیستان و بلوچستان افزود: همچنین ردیف دیگر توسعه عدالت آموزشی با عنوان نوسازی و مقاوم سازی مدارس روستایی است که ۲۴۰ میلیارد تومان نیز در این محل تأمین اعتبار شده است.

 

وی ادامه داد: تقسیم و توزیع اعتبارات بر اساس خروجی مطالعات آمایش صورت می‌گیرد که در این راستا چهار فصل مهم و مؤثر شامل آب، راه، انرژی و عمران شهری و روستایی برای ارتقای سیستان و بلوچستان معرفی شده و خوشبختانه علاوه بر اعتبارات استانی بیشترین حجم اعتبارات ملی در لایحه ۱۴۰۰ هم به سمت این فصول سوق پیدا کرده است.

 

عرب اول تصریح کرد: کل اعتبار امسال سیستان و بلوچستان بابت ۱۹ پروژه ملی استانی شده، ۹۷ میلیارد تومان است که در لایحه ۱۴۰۰ به ۱۸۷ میلیارد تومان افزایش یافته یعنی حدود ۵.۹۲ درصد رشد را نشان می‌دهد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی