خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7666
۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۹:۲۷
در مرکز استان رخ داد؛

بازدید نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان از حاشیه شهر زاهدان

بازدید نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان از حاشیه شهر زاهدان
نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان در بازدید میدانی از مناطق حاشیه شهر زاهدان در جریان آخرین وضعیت ساماندهی این مناطق و فعالیت‌های صورت گرفته توسط دستگاه‌های متولی قرار گرفت.

به گزارش ذاس.بی پرس، نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان و جمعی از مدیران دستگاه‌های مرتبط برای بازدید و سرکشی از محلات حاشیه‌نشین شهر زاهدان و بررسی مشکلات و کمبودها، از محلات "شیرآباد، همت آباد، حاجی آباد و منطقه بلوار کشاورز" بازدید به عمل آورده و از نزدیک از مشکلات و کمبودهای مردم این منطقه اطلاع پیدا کرد.

 

آیت‌الله مصطفی محامی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: امیدواریم اجرای طرح‌های مختلف عمرانی در حاشیه شهر زاهدان عامل ایجاد تحولی عظیم در این شهر باشد.

 

امام جمعه زاهدان خواستار نگاه بلند مسئولان و برنامه‌ریزی برای آینده‌ای دور شد و عنوان کرد: برنامه‌ریزی کوتاه مدت و چند ساله برای آینده شهر مشکلات متعددی ایجاد خواهد کرد که در این راستا هماهنگی بین دستگاه‌ها بسیار مهم است و استانداری باید به نحوی مدیریت کند تا خلأ و خللی در بخش‌های مختلف ایجاد نشود.

 

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: باید تلاش شود تا پروژه‌ها با دقت و سرعت بیشتری نهایی شود چرا که در مواردی، عوض شدن دولت‌ها و جا به جایی مسئولان کار را برای ادامه روند سخت می‌کند.

 

وی تصریح کرد: پیشگیری از دیگر اقدامات مهم است تا مجدداً با معضل حاشیه‌نشینی روبرو نشویم و در این راستا راهکار ارائه خدمات و تسهیلات به حاشیه‌نشینان نیست چرا که این کار باعث حضور افراد بیشتری در حاشیه شهرها می‌شود؛ بلکه ایجاد اشتغال و ارائه خدمات و تسهیلات باید در مبدأ و در جایی که این افراد از آنجا مهاجرت می‌کنند صورت گیرد تا مردم کمتر به حاشیه‌نشینی روی آورند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

سرپرست فرماندهی انتظامی ایرانشهرخبر داد؛

مرگ خاموش 2 شهروند ایرانشهری

فرمانده پلیس‌راه جنوب سیستان و بلوچستان؛

تصادف در مسیر نیکشهر به چابهار پنج کشته برجا گذاشت