خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7669
۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۰:۵۱
مسوول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه سلمان استان؛

۲۰۰ سبد کالا در قالب رزمایش مومنانه میان کارگران زاهدان توزیع شد

۲۰۰ سبد کالا در قالب رزمایش مومنانه میان کارگران زاهدان توزیع شد
مسوول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: سه هزار عدد ماسک و ۲۰۰ سبد کالا در قالب رزمایش مومنانه میان کارگران و پاکبانان شهرداری زاهدان توزیع شد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ پاسدار محمد قورزایی بیان کرد: کارگران در عرصه‌های مختلف انقلاب و نظام به‌ویژه دفاع مقدس نقش کلیدی و مهمی ایفا کردند.

 

وی با اشاره به اهمیت نقش راهبردی کارگران در جامعه افزود: کارگران با تلاش مستمر چرخه اقتصادی کشور را می‌چرخانند و نقش مهمی در پویایی اقتصادی کشور دارند.

 

مسوول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان بیان کرد:  توزیع سبدهای معیشتی و ماسک برای کارگران از جمله برنامه‌هایی رزمایش مومنانه در هفته تبیین نقش استان در دفاع مقدس است.

 

وی با اشاره به اینکه محوریت اجرای توزیع سبدهای معیشتی در قالب رزمایش مومنانه میان کارگران شریف بصورت متمرکز در زاهدان اجرا شد بیان کرد: طرح توزیع بسته‌ها میان کارگران در سایر شهرستان‌های سیستان و بلوچستان هم اجرا خواهد شد.

 

به دنبال دعوت رهبر معظم انقلاب از آحاد ملت برای کمک به نیازمندان و همنوعان خود در دوران کرونا، تمامی نهادها از جمله بسیح، سپاه پاسداران، ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) ، کمیته امداد امام (ره) و همچنین وزارت خانه‌های مختلف با اجرای گسترده رزمایش‌های مومنانه در سراسر کشور به این دعوت مقام معظم رهبری لبیک گفتند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

معاون فن‌آوری‌های نوین بانک مرکزی:

تراکنش‌های بدون کدملی برگشت می‌خورد

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت؛

آزمایش بالینی واکسن ایران و کوبا آغاز شد