خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7721
۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۵
درمزار حاج قاسم میرحسینی برگزار شد

برگزاری مراسم گرامیداشت سالگرد سرداران شهید سلیمانی و میرحسینی در زهک

برگزاری مراسم گرامیداشت سالگرد سرداران شهید سلیمانی و میرحسینی در زهک
مراسم گرامیداشت سالگرد سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید حاج قاسم میرحسینی با حضور اقشار مختلف مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محل مزار حاج قاسم میرحسینی برگزار شد.

به گزارش اس.بی پرس، مراسم گرامیداشت سالگرد سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید حاج قاسم میرحسینی امروز با حضور اقشار مختلف مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محل مزار حاج قاسم میرحسینی برگزار شد.

 

حرکت کاروان خودرویی با پخش سرود« قاسم زنده است» از دیپگر  همچنین برای پانزدهم برگزاری شب شعر «قاسم زنده است» به دو زبان بلوچی و فارسی و گویش زابلی در محل دانشگاه فرهنگیان زاهدان برنامه‌ریزی شده است.

 

همچنین برای پانزدهم برگزاری شب شعر «قاسم زنده است» به دو زبان بلوچی و فارسی و گویش زابلی در محل دانشگاه فرهنگیان زاهدان برنامه‌ریزی شده است.

 

دبیر ستاد مردمی گرامیداشت شهیدان سلیمانی و میرحسینی در مورد برنامه های ستاد اظهار کرد: مهمترین برنامه روز شانزدهم دی‌ماه برگزاری شب خاطره تحت عنوان «شبی با قاسم» با حضور و خاطره‌گویی همرزمان شهیدان سلیمانی و میرحسینی است.

 

علیرضا کیخا بیان کرد: توزیع 10 هزار پوستر با شعار قاسم زنده است، شعارنویسی خودرویی با شعار «قاسم زنده است», توزیع فلش کارت آینه خودرو با تصویر دو سردار شهید و برگزاری یادواره با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ساعت 18:30 در محل حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان مهمترین عناوین برنامه‌های هفدهم دی‌ماه است. اولین سرود خاص حاج قاسم میرحسینی تولید این استان با صدای خواننده محبوب غلامرضا صنعتگر نیز با حضور خواننده در این مراسم رونمایی می‌شود.

 

این مسؤول ادامه داد: 18 دی‌ماه حرکت علاقه‌مندان شهید حاج قاسم از زاهدان به کرمان با دو دستگاه اتوبوس برنامه‌ریزی شده و 19 دی‌ماه در روز شهادت شهید میرحسینی در مزار شهید سلیمانی یادواره شهیدان میرحسینی و سلیمانی را برگزار خواهیم کرد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم‌پزشکی؛

تصادف در زاهدان چهار کشته برجا گذاشت

معاون فنی و شبکه ایستگاه‌های هواشناسی سیستان و بلوچستان؛

یخبندان دیماه زاهدان در ۳۵ سال اخیر بی‌سابقه است

پس از گذشت حدود یکسال از شیوع ویروس کرونا؛

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از ۱۰۰ میلیون نفر گذشت