خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7790
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۰۷
انتصاب؛

مدیر جدید ارشاد خاش معرفی شد

مدیر جدید ارشاد خاش معرفی شد
در دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان با فرماندار خاش مدیر جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان معرفی شد.

به گزارش اس.بی پرس، فرماندار خاش در این دیدار گفت: شورای فرهنگ عمومی از ارکان شورای فرهنگی انقلاب اسلامی است، بنابراین فعال شدن شورای فرهنگ عمومی سبب افزایش مشارکت ادارات و سایر نهادهای شهرستان در حوزه فرهنگی و هنری می‌گردد.

 

صاحب گل صالحی افزود: افزایش مشارکت بخش خصوصی و دانشگاه ها در زمینه های مختلف فرهنگی و بهره‌برداری از تمامی ظرفیت های موجود مورد تاکید است.

 

صالحی بیان کرد: شهرستان خاش سرشار از ظرفیت های فرهنگی و هنری است و در شرایط بالقوه قرار دارد و می‌بایست بستر فراهم شود تا به بالفعل تبدیل شود.

 

فرماندار خاش اظهار داشت: این شهرستان دارای ظرفیت های فراوان فرهنگی، دینی است که بنام شهر حافظان قرآن، مرکز ثقل طوایف و مهد موسیقی اصیل سرحدی  شناخته می‌شود.

 

صالحی گفت: استفاده از ظرفیت هنری و فرهنگی شهرستان در معرفی به کشور و جهان مورد تاکید می‌باشد.

 

وی افزود: فعال شدن انجمن ها و کانون های زیرمجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌بایست در دستور کار قرار گیرد.

 

مقام عالی دولت در خاش تصریح کرد: جامعه نیاز به شادابی و پویایی می‌باشد که نقش هنرمندان و فرهنگ و ارشاد اسلامی بسیار مهم است.

 

وی گفت: از ظرفیت مشارکت پذیری مردم، نهادهای فرهنگی، سمن ها برای افزایش فعالیت‌های فرهنگی در سطح شهرستان استفاده نمود.

 

صالحی اظهار داشت: مدیریت و ساماندهی فضای مجازی و فعالان واصحاب رسانه و قلم مورد تاکید می‌باشد و تصویر سازی مثبت از شهرستان و انعکاس آن با استفاده از ظرفیت‌های موجود مورد انتظار است.

 

در ادامه از خدمات تیمور کرد زابلی تقدیر و آقای محمدانور ایمانی فر به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خاش معرفی گردید.

 

لوح تقدیر استاد موسیقی شهرستان، بهرام صوریزهی که بعنوان نشان درجه ١ هنری(دکترای هنر) نائل آمدند با امضا وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور به ایشان تقدیم گردید.

 

 

انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

معاون فن‌آوری‌های نوین بانک مرکزی:

تراکنش‌های بدون کدملی برگشت می‌خورد

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت؛

آزمایش بالینی واکسن ایران و کوبا آغاز شد